Більше вторинного і придатного до переробки пластику в пакуванні

До завершення 2020 року всі пляшки Fructis будуть зроблені з вторинно переробленого пластику, а Garnier заощадить 7 000 тонн первинного пластику, знизивши вагу пакування. Ціль Garnier до 2025 року - застосовувати пакування, на 100% вироблену з вторинно переробленого пластику, заощадивши 37 000 тонн первинного пластику.

Як Garnier зменшує використання пластику?

Більшість пластику, який Garnier використовує для пакування сьогодні, це PET (поліетилентерефталат), PP (поліпропілен) і PE (поліетилен). Ці матеріали можна переробляти та повторно використовувати до кількох разів, і вони є найпоширенішими в світі пластиковими матеріалами, які переробляються у вторинну сировину.                                                                                                                                                  
Вторинно перероблений вживаний пластик (PCR) є наслідком перероблення пластикових відходів  споживчих товарів. Бренд Garnier взявся до 2025 року перейти до 100% застосування PCR або біопластику.
Бренд Garnier вважає своїм обов'язком підвищувати обізнаність про компоненти нашої продукції, придатні до вторинної переробки. Ми створюємо відеоролики та навчальні матеріали про різні види пластику та технології вторинної переробки.

Як Garnier зменшує використання пластику?

Наш стратегічний курс до використання екологічно свідомого пакування заснований на чотирьох головних принципах: використання вторинно перероблених матеріалів, оптимізація дизайну та інноваційні рішення, багаторазовість використання та переробка.

Інноваційні рішення
Деякі з наших інновацій, які дозволяють скоротити використання пластикової сировини, і які надихають нас найбільше, запроваджуються вже у 2020 році. Це сухий шампунь UltraDoux — оптимальне рішення «з нульовим вмістом пластику»,  який має паквання з 100% картону, сертифікованого FSC. Екопак Ultra-Doux Ecopack зменшує кількість пластику, що використовується для наших шампунів, на 80%. А зволожуючий засіб Garnier Bio Hemp Moisturizer поставляється в картонній тубі.

Продукти, наявні на ринку
Наша мета — зменшити вагу пластику, який використовується в пакванні, і замінити його на вторинний або придатний для переробки пластик, замість того, щоб використовувати первинну сировину. Для цього нам потрібно переважно місцеве потужне джерело надходження вторинного пластику та інших екологічних матеріалів. В тісній співпраці з постачальниками пакування і виробниками пластмас, ми розробляємо надійні джерела поставок вторинно переробленого пластику (PCR), прагнучи довести його використання у 2025 році до  100%.

Переваги
У 2019 році використання переробленого пластику дозволило заощадити 3 670 тонн первинного пластику. До завершення 2020 року всі пластикові пляшки Fructis в Європі і США на 100% виготовлятимуться з переробленого пластику. Лише в 2020 році це дозволить заощадити 7 000 тонн первинного пластику. До 2025 року вся наша продукція буде виготовлятись з нульовим вмістом первинного пластику, а все її пакування буде придатне до повторного використання або компостування, що дозволить заощадити 37 000 тонн первинного пластику на рік.

Співпраця з громадою
Ми діємо разом з не державною організацією «Plastics for Change», спрямовуючи зусилля на переробку багатьох тонн пластику, а також забезпечення стабільного доходу і доступу до соціального захисту збирачам сміття в Індії. Ми також вважаємо своїм обов'язком заохочувати наших споживачів до переробки. Таким чином, ми сподіваємось скоротити надходження пластикових відходів у навколишнє середовище.

Як ми переробляємо пластик у вторинну сировину?

Пластик для вторинного перероблення збирається, очищується і сортується за типами. Відтак його подрібнюють, промивають, плавлять і перетворюють в пелети або гранули. З такого гранульованого пластику виробляють нове пакування.                                                                                                                               

Створений Групою L'Oréal з компанією CARBIOS консорціум розроблятиме біотехнології для перероблення пластику.* Garnier скористається результатами цієї співпраці у створенні нової упаковки, допомагаючи запровадженню економіки замкненого циклу.                                                                       

* CARBIOS розробив ферментативний процес біоперероблення пластику із розщепленням полімерів на їх частинки (мономери), з яких він був створений від самого початку. Після розділення і очищення, мономери придатні для створення пластику з тими ж характеристиками, що має первинний пластик, без втрати в процесі перероблення жодних своїх властивостей.

Як використовувати упаковку повторно?
Garnier ставить собі за мету якнайбільше впровадження багаторазового та повторно заповнювального пакування, запроваджуючи в пілотному режимі нові партнерства та моделі співпраці. Так, у взаємодії з LoopTM (Франція) були створені інноваційні платформи циклічного шопінгу, для заміни одноразового пакування багаторазовою пластиковою тарою довготривалого використання.
Що являє собою первинний пластик?
Первинний пластик — це щойно виготовлений новий матеріал, який досі не перебував у вжитку і не перероблявся. Підприємства по переробці використовують первинний пластик, що викидається споживачами після використання як сировину для вторинної переробки.                                                        Garnier налаштований заощаджувати 37 000 тонн первинного пластику на рік. Ми прагнемо до 2025 року віднайти нові види пакувальних матеріалів, які були б придатними для повторного використання, вторинної переробки або компостування. До того часу вся наша продукція буде виготовлена з нульовим вмістом первинного пластику, замість якого використовуватиметься 100% вторинно переробленого вживаного пластику (PCR) або пластику, отриманого у біотехнологічний спосіб.
Як Garnier знижує вагу упаковки?
Garnier прагне зменшити вагу і розміри пакування шляхом зміни дизайну кришок і пластикових пляшок, зменшення розмірів саше і видалення з них підкладок. Ми також впроваджуємо інновації, створюючи нове, вільне від пластику пакування і шукаємо нові альтернативи для заміни одноразових форматів.
Полегшивши нашу пластикову упаковку, ми у 2019 році заощадили понад 592 тонни первинного пластику. Ми продовжимо працювати над зниженням ваги нашої пластикової тари, забезпечивши у 2020 році заощадження 858 тонн пластику.