Потрійне відновлення Маска-масло

 

300 мл.

Інформація про Продукт

Універсальна маска-масло «Потрійне відновлення» створена для дуже сухого, пошкодженого волосся. Її унікальна формула, збагачена оліями Ши, Макадамії, Жожоба і Мигдалю, інтенсивно живить волосся, відновлює його силу і надає м’якість. Без ефекту жирного волосся. Текстура маски відповідає усім потребам сухого волосся і забезпечує живленя на 48 годин. Результат: в 5 разів більше живлення. Ваше волосся виглядає більш здоровим і доглянутим. Рекомендації щодо використання:

1) Під час миття волосся: рівномірно розподіліть по усій довжині вимитого волосся, уникаючи коренів. Залиште на 3 хвилини. Змийте.

2) На вологе волосся перед застосуванням фену для легкого розчісування: візьміть невелику кількість маски-масла і рівномірно розподіліть по усій довжині до самих кінчиків. Зробіть звичну укладку. Не змивайте.

3) На сухе волосся для слухняного і м’якого волосся: наносьте невелику кількість маски-масла на кінчики волосся протягом дня. Не змивайте. Інструментальний тест: після застосування шампуню-масла і маски-масла. Інструментальний тест: після застосування шампуню-масла і маски-масла ( як догляд, що не потребує змивання).