Мигдаль: насолода і сила

Мигдаль дуже поживний, багатий вітамінами, мінералами і корисними жирами. Масло, отримане з сирого мигдалю, дбайливо доглядає за шкірою і волоссям.

Олія мигдалю на варті краси

УТРИМУЮ ВОЛОГУ
Багате жирними кислотами, які посилюють захисний бар'єр шкіри, утримуючи вологу. Завдяки йому шкіра отримує глибоке тривале зволоження. Жирні кислоти також допомагають в боротьбі з акне, розчиняючи сальний секрет, який закупорює пори.

ОНОВЛЮЄ ШКІРУ І РОБИТЬ ЇЇ СЯЮЧОЮ
Містить природний ретинол і пальмітинову кислоту - два необхідні компоненти для сяйва шкіри, які допомагають виводити токсини і стимулюють оновлення клітин. Завдяки цьому мигдальне масло ідеально підходить для догляду за обличчям.

НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР І НІЖНИЙ ЗАХИСНИК

Чисте масло мигдалю підвищує ефективність інших компонентів засобів по догляду за тілом і волоссям. Також воно підходить для видалення макіяжу, а при додаванні в шампунь зменшує кількість лупи і покращує стан шкіри голови. Масло мигдалю дуже ніжне, легко всмоктується, тому підходить навіть для самої чутливої шкіри.

СПАСИТЕЛЬ ВІД ВІТРУ І СОНЦЯ

Мешканки пустель Північної Африки здавна знають про користь чистого мигдального масла, використовуючи його для захисту шкіри і волосся від сильного вітру і палючого сонця.

Продукти з мигдалем