Висвітлення волосся у блонд вдома

5 порад, щоб мати легкий і приємний процес фарбування у домашніх умовах

Догляд за освітленим волоссям вдома


Висвітлення волосся у блонд вдома: як це просто зробити, покроковий гід

Від класичних ікон стилю, таких як Мерилін Монро, до сучасних, таких як Блейк Лайвли, існує цілий ряд знаменитих блондинок, які надихають вас. То як же висвітлити волосся в домашніх мовах і стати схожою на них? Ви отримаєте чудові результати від цих чотирьох простих кроків для висвітлення волосся вдома.

 

_Крок 1: Оберіть стиль_

Знайдіть образ, до якого хочете наблизитися і оберіть правильні продукти. Мрієте  про холодний блонд? Обирайте колекцію «Сріблясті блонди» від Color Sensation, яка представлена досить широкою палітрою  холодних відтінків з різними рефлектами. Потрібне найбільш сильне осввітлення? Color Naturals «Ультраблонди» освітлить до 5 тонів, а Е0–Освітлювач – підніме колір вашого волосся до 7 тонів.

 

_Крок 2: Дайте трохи любові своєму волоссю_

Навіть якщо у вас хороший стан волосся, освітлювач може його підпсувати. Тож уважно подумайте ще раз про необхідність відбілювання волосся та важливість  догляду після цьогу. А коли вже точно вирішили, наносьте  фарбу на сухе, немите волосся.

 

_Крок 3: Дотримуйтеся інструкції_

Перш за все, правильно підійдіть до вибору фарби. Освітлюючі продукти поділяються на освітлюючі фарби, що піднімають колір на 4-5 тонів, та власне знебарвлювачі, сила яких може сягати 7-8 тонів. Знебарвлювачі містять додатковий компонент – пудру, яка і дає такий високий результат. Аби зрозуміти, який продукт обрати, просто визначте свій поточний колір волосся: для відтінків від темно-русявого до блонду (бази 6-10) підійде звичайна освітлююча фарба, в той час як для каштанового волосся (бази 3-5) потрібен знебарвлювач.

 

Ваш домашній комплект фарби для волосся оснащений усіма необхідними інструментами та інструкціями для отримання бажаних результатів? Це звучатиме очевидно, але переконайтеся, що ви прочитали інструкцію перед початком роботи.  Рекомендуємо провести тест  на одному пасмі, аби  уникнути неприємного  результату. Важливим такоє є тест на схильність до алергії, що має бути проведений за 48 годин до фарбування в усіх випадках, навіть якщо ви раніше фарбували волосся.

 

_Крок 4: Правильне піклування після фарбування_

Ви задоволені результатами домашнього освітлення - тепер переконайтеся, що він таким і залишиться! Рекомендуємо використовувати шампунь і кондиціонер, спеціально розроблені для збереження чистого та насиченого кольору. Також можна додати тонуючий засіб, використовуючи його раз в 1-2 тижні, до, щоб зберегти бажаний відтінок.

 

##Переваги фарбування у блондинку вдома?##

Популярність світлого волосся не зменшується і, мабуть, завжди буде надвисокою. На щастя, тепер існує більше способів, ніж коли-небудь, щоб освітлити волосся в домашніх умовах. З правильним вибором продуктів і доглядом ви будете довго насолоджуватися красивим і насиченим блондом.