Як досягти прекрасного результату від миття волосся: 5 порад, щоб удосконалити процес

Миєте волосся на автопілоті? Перевірте ці 5 порад, і ваше волосся буде вам вдячне. А ще воно буде на висоті, коли справа дійде до стайлінгу!

Більшість людей – заручники своїх звичок. Вони використовують шампунь майже щодня, проте не завжди знають, як правильно мити голову. Але справа в тому, що ви завжди можете вдосконалити цей процес і почати правильно мити волосся, щоб отримати усі переваги від шампуню. А наступні 5 порад допоможуть вам у цьому.

##1. Намочіть волосся повністю ##

Не просто змочіть волосся, а промийте його повністю ще до того, як нанесете шампунь. Звучить банально, але подумайте, чи справді ви постійно це робите? Наприклад, коли ви поспішаєте зранку і починаєте миття голови на автопілоті? Переконайтеся, що волосся достатньо мокре, щоб шампунь міг ефективно виконати свою роботу.

##2. Ставтеся з ніжністю до шкіри голови##

Можливо, це вплив тих сцен з фільмів, коли жінки втирають у голову шампунь, перебуваючи в гніві, але насправді ви маєте це робити з ніжністю. Зосередьтеся на шкірі голови і втирайте шампунь м'яко за допомогою вертикальних рухів, адже від агресивного тертя по колу ви заплутуєте волосся, чим ускладнюєте подальше розчісування! Ніжний масаж шкіри голови, який є частиною вашої процедури, не тільки розслабляє, але й допомагає циркуляції крові, яка підтримує здоров’я фолікул і ріст волосся.

##3. Остерігайтеся надмірного сушіння ##

Одна з найважливіших порад для правильного миття волосся - це те, що ви робите після. Поширеною причиною пошкодження волосся є надмірне використання гарячого фену. Таку помилку легко допустити у поспіху. Сушіть волосся при найнижчій температурі. Це справді змінює його вигляд і попереджає сухість і ламкість. Процедура займає всього на декілька хвилин більше вранці, але воно того варте!

##4. Сушіть без фену, якщо це можливо##

Сушіння феном – техніка, яка найбільше подразнює шкіру голови. Якщо є можливість дати волоссю висохнути без вашої допомоги - робіть це якомога частіше. Додаткова турбота не буває зайвою, тому використовуйте шампунь і кондиціонер Garnier Botanic Therapy Касторова Олія і Мигдаль. Щоб створити унікальну рецептуру для слабкого волосся, схильного до випадіння, експерти Garnier змішали зміцнюючу касторову і поживну мигдальну олії. Цей унікальний склад відновлює силу і природну красу волосся. А для більш інтенсивного догляду спробуйте маску Garnier Botanic Therapy Касторова Олія і Мигдаль

##5. Добре вимивайте шампунь і використовуйте кондиціонер##

Переконайтеся, що ви добре змили залишки шампуню, інакше волосся буде обтяженим, ламким та втратить здоровий вигляд. Присвятіть мінімум 2-3 хвилини для того, щоб вимити шампунь, перед тим, як наносити кондиціонер. Після обережного очищення волосся та шкіри голови шампунем необхідно використовувати кондиціонер для додаткової підтримки. Цей крок особливо важливий, якщо ваше волосся пошкоджене. Кондиціонер Garnier Botanic Therapy Мед і Прополіс – розкішна суміш відновлюючого меду і прополісу, що глибоко проникає у пасма, живлячи волосся. Для більш інтенсивного відновлення волосся, спробуйте маску Garnier Botanic Therapy Мед і Прополіс

Завдяки цим 5 порадам, як правильно мити голову, ваше щоденне миття волосся стане результативнішим. І коли справа дійде до стайлінгу, ви відразу зрозумієте, що вже маєте чудову базу.

Credit Photo: iStockphoto.com/Valua Vitaly