360054244732436005424473243600542447324

Olia Стійка крем-фарба, відтінок 6.12

60 % олій, без аміаку!

Мрієте змінити імідж і відтінок волосся, але попереднє фарбування залишило незгладимий слід у вигляді неприємного запаху? Скористайтеся стійкою крем-фарбою бренда Garnier, яка не містить аміаку. Засіб збагачений великою кількістю олій, які забезпечують ефективний процес фарбування, не пошкоджуючи пасма і шкіру голови. Після зміни відтінку волосся буде виблискувати блиском і м'якістю, чого неможливо досягти від інших фарб. Навіть ваше перше фарбування в домашніх умовах буде приємним і легким, адже кремова текстура не дозволить б'юті-продукту потекти. Насолоджуйтесь своїм новим відтінком волосся і його доглянутим виглядом разом з брендом Garnier!

Особливості стійкої крем-фарби без аміаку Olia бренда Garnier:

має приємний аромат; містить 60 % олій; забезпечує максимальну якість кольору; не пересушує пасма; забезпечує інтенсивний догляд локонам; візуально покращує стан волосся; дарує пасмам природний блиск.

Деталі

Вироблено в Польщі

Об'єм: 1 молочко-проявник 60 мл 1 крем-фарба 40 мл 1 бальзам-догляд 12 мл

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: Фарба для волосся може спричинити серйозні алергічні реакції, ви зобов’язані провести тест на схильність до алергії за 48 годин до використання. Дотримуйтесь інструкції.

Рекомендації:  Після тесту на алергію, за 48 годин, при відсутності реакції шкіри, можна починати фарбування. Наносити на немите волосся.

1.     Надягніть захисні рукавички, що входять до складу набору. Вилийте молочко-проявник та крем фарбу у неметалеву ємність, змішайте їх.

2.     Нанесіть отриману суміш за допомогою щіточки, починаючи з коренів, після, на всю довжину.

3.     Залиште на відведений час, який вказано в інструкції.

4.     Ретельно промийте волосся водою, вода не має бути гарячою.

5.     Нанесіть бальзам-догляд за волоссям, тримайте на волосся зазначений в інструкції час.

6.     Ретельно промийте волосся водою, вода не має бути гарячою.

Готово!

Більше деталей та порад щодо фарбування: https://www.garnier.ua/farbuvannya-vdoma

Спробуй наші продукти