Більше відновлюваної енергії

З 2005 року наші заводи та розподільчі центри на 45% скоротили використання води і на 72% зменшили викиди CO2. До 2025 року усі виробничі об'єкти бренду стануть на 100% вуглецево нейтральними.

Як скоротити викиди CO2?

Всі наші заводи постійно працюють над зниженням викидів вуглецю, прагнучи підвищити енергоефективність завдяки поліпшеній конструкції та теплоізоляції будівель, використанню енергоефективних технологій для процесу виробництва і, в кінцевому підсумку, пошуку джерел відновлюваної енергії на місцевому рівні.

Ці зусилля дали змогу на 72% знизити вуглецевий слід у період між 2005 та 2019 роками. Проте наша мета полягає в тому, щоб до 2025 року всі наші промислові об'єкти стали вуглецево нейтральними. Ми зробимо це, використовуючи технології, які найбільше підходять для кожного об'єкта: біометанізацію, сонячні панелі, біомасу, вітроенергетику і т.ін.

Як скоротити споживання енергії ?

Ми продовжуватимемо оптимізувати використання енергії на виробничих потужностях та розподільчих центрах з метою домогтись до 2025 року споживання 100% енергії з відновлюваних джерел.

Що являє собою «Фабрика зі стійким виробництвом»?

«Фабрика зі стійким виробництвом» — це фабрика, яка використовує відновлювані джерела енергії і є вуглецево нейтральною.

Як скоротити споживання води?

Garnier піддає переоцінці використання води на своїх об'єктах, щоб значно скоротити споживання води у виробництві. Вже впроваджено замкнений цикл споживання води на трьох фабриках, з обробленням та повторним використанням 100% води технологічного призначення (приміром, для очищення обладнання або охолодження). Для цих процесів нам більше не потрібна прісна вода.                                                                                                                                                                                 

Очищення та оборотне використання води високої якості у внутрішньому циклі дозволяє нам знизити споживання води та зменшити вплив фабрики на навколишнє середовище. Три наші фабрики із замкненим циклом споживання води лише у 2019 році заощадили проти 2018 року понад 8 мільйонів літрів води, що надихає чимало інших підприємств у світі.           

Якими є наслідки перебування пластику в океані?

Понад 800 видів морських тварин зазнають ушкоджень від забруднення океану пластиком — чи то проковтнувши, чи то заплутавшись або отруївшись пластиковим сміттям. Це є причиною загибелі мільйонів морських птахів і ссавців, причому деякі види морських тварин перебувають на межі зникнення через забруднення океану пластиком. Потрапляння пластику в організм морських істот спричиняє проблеми зі здоров'ям, які поширюються всіма ланками харчового ланцюга на більших морських тварин і, зрештою, на людей, які вживають їх в їжу. Пластик в морях також забруднює океанічні води, знижуючи рівень кисню і позначаючись на виживанні морських тварин, зокрема, китів, дельфінів та пінгвінів. Птахи та сухопутні тварини гинуть, потрапляючи у пластикові тенета на узбережжях. Це створює загрозу для функціонування морських екосистем, а пливучі частки мікропластику токсично діють на всі живі істоти в океані.