БРЕНД, ВІДДАНИЙ ЕКОЛОГІЧНІЙ КРАСІ ЗАРАДИ ВСІХ НАС

Garnier, світовий лідер у галузі натуральної краси, у змозі допомогти у створенні позитивного впливу, показавши шлях до екологічної краси, доступної всім. 

5 КРОКІВ НАЗУСТРІЧ СТАЛОМУ РОЗВИТКУ

Більше переробленого і перероблюваного пакування

Застосування вторинно переробленого пластику дозволило нам заощадити 3 670 тонн первинної сировини пластику у 2019 році. До завершення 2020 року пляшки лінійки Fructis в Європі і США будуть виготовлені на 100 % з вторинно переробленного пластику.
До 2025 року для всієї продукції бренду буде застосовуватись 100% вторинно перероблений пластик, який на 100% придатний до вторинної переробки та багаторазового використання.

дізнатись більше

Більш екологічні формули

У 2019 році формули наших нових шампунів та засобів для догляду за волоссям мали властивості до біорозкладання, в середньому, на 91%*.
До 2025 року ми створимо для догляду за волоссям і шкірою нові високоефективні формули, застосувавши «зелені технології», зокрема, біотехнології.

більш екологічні формули

Більше відповідально закупленої сировини

Ми допомагаємо 670 громадам світу отримати нові можливості за допомогою нашої програми відповідальних закупівель сировини.
До 2025 року кількість таких громад зросте до 800.

більше переробленого і перероблюваного пакування

Більше відновлювальної енергії у виробництві

З 2005 року наші заводи та розподільчі центри на 45% скоротили використання води і на 72% зменшили викиди CO2.
До 2025 року усі виробничі об'єкти бренду стануть на 100% вуглецево нейтральними.

більше відновлювальної енергії у виробництві

Більше зусиль у боротьбі із забрудненням пластиком

Ми долучились до громадської організації Ocean Conservancy для боротьби із забрудненням пластиковими відходами і залучили 373 своїх працівників до міжнародної акції Coastal Cleanup Day (День чистого узбережжя).

більше конкретних дій у подоланні забруднення пластиком

Звіт про результати в галузі сталого розвитку

Ми підготували перший звіт про результати в галузі сталого розвитку, де відкрито ділимося всією інформацією про наших екообов'язки і конкретні заходи по боротьбі із забрудненнями.

Вплив на довкілля та суспільство

Дізнайтеся про екологічний та соціальний вплив ваших улюблених засобів для догляду за волоссям від Garnier.

Працюємо разом над захистом океану

З 1986 року неприбуткова громадська організація разом з волонтерами зібрали понад 136 тисяч тонн сміття під час проведення міжнародних акцій з очищення від забруднення узбережжів та водоймищ по всьому світу. 

Нам вдалося!

21 вересня 2019 року команди представництв Garnier в різних країнах світу з гордістю приєдналися до міжнародної акції Coastal Cleanup Day (День чистого узбережжя) громадської організації Ocean Conservancy для захисту океану від забруднення пластиковими відходами. Усі учасники разом вилучили по всьому світу понад 6 тонн сміття з узбережжя та водойм.

відвідайте сайт ocean conservancy