first fixed slider

ПОДБАЙ ПРО ЕНЕРГОЖИВЛЕННЯ ЛІКАРЕНЬ

 

Спільний проєкт  ТОВ «Лореаль Україна» та фонду «Дій для України»

 

Акція діє у період з 01.06.2023 до 30.06.2023 включно на всій території України, за винятком територій, на яких ведуться (велись) бойові дії, або тимчасово окупованих Російською Федерацією, у таких торговельних мережах та інтернет-магазинах: Eva (в тому числі інтернет-магазин Eva.ua), Watsons (в тому числі інтернет-магазин Watsons.ua), Prostor (в тому числі інтернет-магазин Prostor.ua), «Шик і блиск», «Епіцентр К», в інтернет-магазині Rozetka.ua, «Нова Лінія» (в тому числі інтернет-магазин www.nl.ua). Акція діє з 31.05.2023 до 25.06.2023 в інтернет-магазині Makeup.com.ua. Офіційні умови проведення рекламної акції доступні за посиланням: http://garnier.ua/charity.

 

Благодійну акцію завершено, результати будуть розміщені згодом.

first fixed slider

10 травня у місті Чернігові знов відкрила свої двері Обласна дитяча лікарня, яку ми разом обладнали засобами безперебійного енергоживлення.

Banner for 2 6
Banner for 2 5

А 17 травня у селищі міського типу Іванків почало працювати обладнання для безперебійного енергоживлення у Центральній районній лікарні.

Доглядай за собою з Garnier – допомагай країні. Долучайся до облаштування лікарень джерелами безперебійного електропостачання.

Як долучитися?

 

1. Просто купуй будь-які товари бренда Garnier.

2. А ми перерахуємо 10 грн за кожний товар, придбаний у червні 2023 року, до фонду «Дій для України»*.

3. Та разом станемо спонсорами облаштування лікарень  електростанціями, що працюють на сонячній енергії.

 

*Фонд «Дій для України», або ENERGY ACT FOR UKRAINE Foundation, — неприбуткова організація, яка була заснована у квітні 2022 року. Головний пріоритет діяльності — постачання енергетичного обладнання з акцентом на відновлювану енергетику та організація будівництва сонячних станцій на допомогу закладам освіти, охорони здоров’я, а також постраждалим внаслідок бойових дій громадам в Україні.

Фонд «Дій для України»

Banner for text 800X600 1
Banner for text 800X600 2

Відправляйся на шопінг у роздрібні мережі: Єва, Ватсонс, Простор, Шик і Блиск, Епіцентр, Нова Лінія.

Або здійсни онлайн-замовлення в інтернет-магазині: Eva.ua, Watsons.ua, Prostor.ua, Makeup.com.ua, Rozetka.ua, www.nl.ua.

Придбай ТУТ

Подбай про живлення лікарень з Garnier!      

Офіційні умови проведення рекламної акції

Banner for text 800X600 3