first fixed slider

Більше відповідально закупленої сировини

Ми допомагаємо 670 громадам світу отримати нові можливості за допомогою нашої програми відповідальних закупівель сировини. До 2025 року кількість таких громад зросте до 800.

Як саме Garnier допомагає фермерам?

Програма відповідальних закупівель надає людям, як правило, виключеним з ринку праці, можливість працювати і, в результаті, стабільний дохід. Ми віддані впровадженню практиці чесної торгівлі в усьому ланцюгу постачань і прагнемо розширити можливості фермерів і найманих робітників для підвищення їх доходу та створення джерел заробітку. Ми також проводимо навчання для підвищення їх кваліфікації в галузі сільського господарства і надання нових знань про органічне фермерство.

Як Garnier допомагає економіці регіонів?

За нашого сприяння чимало дрібних землевласників, з якими ми працюємо, отримують  медичні послуги або долучаються до механізмів соціального захисту. У 2019 році за нашою програмою відповідальних закупівель для 670 місцевих громад, які потерпають від соціальних або фінансових проблем, були створені або збережені робочі місця та можливість чесного заробітку. Ми також співпрацюємо з недержавними організаціями, допомагаючи зміцнювати місцевим громадам через програму відповідальних закупівель, яка впроваджується нами в усьму світі.