Більше переробленого і перероблюваного паковання

До завершення 2020 року всі пляшки Fructis будуть зроблені з вторинно переробленого пластику, а Garnier заощадить 7 000 тонн первинного пластику, знизивши вагу паковання. Garnier налаштований до 2025 року використовувати паковання, на 100% вироблене з вторинно переробленого пластику, щоб заощаджувати 37 000 тонн первинного пластику щорічно Ми запроваджуємо перше покоління туб із картону для органічних засобів для догляду за шкірою і перші тверді шампуні із нульовим використанням пластику в пакованні.

Які види пластику придатні до переробки у вторинну сировину?

Більшість пластику, який Garnier використовує в пакованнях сьогодні, це PET (поліетилентерефталат), PP (поліпропілен) і PE (поліетилен). Ці матеріали можна переробляти та повторно використовувати до кількох разів, і вони є найпоширенішими в світі пластиковими матеріалами, які переробляються у вторинну сировину.                                                                                                                                                 
Вторинно перероблений вживаний пластик (
PCR) є наслідком перероблення пластикових відходів  споживчих товарів. Бренд Garnier має на меті до 2025 року перейти до 100% використання PCR або біопластику.
Бренд
Garnier вважає своїм обов'язком підвищувати обізнаність про складові нашої продукції, придатні до вторинної переробки. Ми плануємо створити відеоролики та навчальні матеріали про різні види пластику та технології вторинної переробки.

Як Garnier зменшує використання пластику?

Наш стратегічний курс до використання екологічно чистого паковання заснований на чотирьох головних принципах: «нуль» первинного пластику, редизайн та інновації, повторне використання, вторинна переробка.


«Нуль» первинного пластику
Деякі з наших інновацій, які дозволяють скоротити використання пластикової сировини, і які надихають нас найбільше, запроваджуються вже у 2020 році. Це сухий шампунь UltraDoux — оптимальне рішення «з нульовим вмістом пластику»,  який має паковання з 100% картону, сертифікованого FSC.
Ця інновація Екопаковання Ultra-Doux Ecopack зменшує кількість пластику, що використовується для наших шампунів, на 80%.


Редизайн та інновації
Наша мета —
зменшити вагу пластику, який використовується в пакованні, і замінити його на вторинний або придатний для переробки пластик, замість того, щоб використовувати первинну сировину. Для цього нам потрібно переважно місцеве потужне джерело надходження вторинного пластику та інших екологічних матеріалів. В тісній співпраці з постачальниками паковань і виробниками пластмас, ми розробляємо надійні джерела поставок вторинно переробленого пластику (PCR), прагнучи досягти його використання у 2025 році до 100%.


Повторне використання
У 2019 році використання переробленого пластику дозволило заощадити 3 670 тонн первинного пластику. До завершення 2020 року всі пластикові пляшки Fructis в Європі і США на 100% виготовлятимуться з переробленого пластику. Лише в 2020 році це дозволить заощадити 7 000 тонн первинного пластику. До 2025 року вся наша продукція буде виготовлятись з нульовим вмістом первинного пластику, а все паковання для неї буде придатне до повторного використання або компостування, що дозволить заощадити 37 000 тонн первинного пластику на рік.


Вторинна переробка
Ми діємо разом з НГО «Plastics for Change», спрямовуючи зусилля на переробку багатьох тонн пластику, а також забезпечення стабільного доходу і доступу до соціального захисту тих, хто збира
є сміття в Індії. Ми також вважаємо своїм обов'язком заохочувати наших споживачів до переробки. Таким чином, ми сподіваємось скоротити надходження пластикових відходів у навколишнє середовище.

Як ми переробляємо пластик у вторинну сировину?

Пластик для вторинної переробки збирається, очищується і сортується за типами. Потім його подрібнюють, промивають, плавлять і перетворюють в пелети або гранули. З такого гранульованого пластику виробляють нову упаковку.

Група L'Oréal разом з компанією CARBIOS створили консорціум, що розроблятиме біотехнології для перероблення пластику.

 

*Garnier скористається результатами цієї співпраці у створенні нового паковання, допомагаючи запровадженню економіки замкненого циклу.  

 

* CARBIOS розробив ферментативний процес біоперероблення пластику із розщепленням полімерів на базові складові (мономери), з яких він був створений від самого початку. Після розділення і очищення мономери придатні для створення пластмас з тими ж характеристиками, що має первинний пластик, без втрати в процесі перероблення жодних цінних властивостей.

Як використовувати паковання повторно?

Garnier ставить собі за мету впровадити якнайбільше зворотних та багаторазових систем паковання, запроваджуючи в пілотному режимі нові партнерства та моделі співпраці. Так, у взаємодії з LoopTM (Франція) були створені інноваційні платформи циклічного шопінгу, для заміни одноразового паковання  багаторазовою пластиковою тарою довготривалого використання.

Що являє собою первинний пластик?

Первинний пластик — це щойно виготовлений новий матеріал, який досі не перебував у вжитку і не перероблявся. Переробні підприємства використовують первинний пластик, що викидається споживачами після використання як сировину для вторинної переробки.

Garnier налаштований заощаджувати 37 000 тонн первинного пластику на рік. Ми прагнемо до 2025 року віднайти нові види пакувальних матеріалів, які були б придатними для зворотного використання, вторинної переробки або компостування. До того часу вся наша продукція буде виготовлена з нульовим вмістом первинного пластику, замість якого використовуватиметься 100% вторинно переробленого вживаного пластику (PCR) або пластику, отриманого у біотехнологічний спосіб.

Як Garnier знижує вагу паковання?
Garnier прагне зменшити вагу і розміри паковання шляхом зміни дизайну кришок і пластикових пляшок, зменшення розмірів саше і видалення з них внутрішнього шару. Ми також впроваджуємо інновації, створюючи нове, вільне від пластику паковання і шукаємо нові альтернативи для заміни одноразових форматів.
Полегшивши наші пластикові паковання у 2019 році, ми заощадили понад 592 тонни первинного пластику. Ми продовжимо працювати над зниженням ваги нашої пластикової тари, щоб у 2020 році заощадити 858 тонн пластику.