Більш екологічні формули

У 2019 році наші нові шампуні та засоби догляду за волоссям мали в середньому на 91% біорозкладані* формули. До 2025 року ми створимо для догляду за волоссям і шкірою нові високоефективні формули, що не порушуватимуть природний баланс, застосувавши "зелені" формули та біотехнології. *відповідно методу OECD 301 або аналогічному йому.

Що означає здійснення відповідальних закупівель?

Обираючи постачальників, Garnier зважає на етичні аспекти, вплив на довкілля та соціальні чинники. Ми хочемо, щоб рослинні складники наших косметичних засобів вирощувались та збирались у відповідальний спосіб з дотриманням принципів сталого розвитку. Цей підхід поширюється на фермерів, землю у їхньому користуванні, методи землеробства, місцеві громади та багато інших аспектів закупівель.

Що означає здійснення відповідальних закупівель?

Обираючи постачальників, Garnier зважає на етичні аспекти, вплив на довкілля та соціальні чинники. Ми хочемо, щоб рослинні складники наших косметичних засобів вирощувались та збирались у відповідальний спосіб з дотриманням принципів сталого розвитку. Цей підхід поширюється на фермерів, землю у їхньому користуванні, методи землеробства, місцеві громади та багато інших аспектів закупівель.

Як ми можемо зберегти біорозмаїття?

За допомогою таких програм, як Respectful Bee Welfare (Добробут бджіл), Garnier постійно закуповує всі складники з продукції бджільництва через мережу відповідальних бджолярів і постачальників. Іншим прикладом є наша програма відповідальних закупівель у партнерстві з PRONATURA, яка допомагає 23 мексиканським родинам впровадити методи органічного фермерства, і зокрема, з огляду на збереження біорозмаїття в заповідниках в оточенні їхніх фермерських господарств.
Якою є стратегія Garnier у питанні відповідальних закупівель?
Ми прагнемо до того, щоб до 2022 року 100% наших інгредієнтів надходили з джерел, які відповідають принципам сталого розвитку. Ми стоїмо на захисті планети та її біорозмаїття за допомогою Green Sciences, пропонуючи нашим споживачам високі показники ефективності і гарантуючи при цьому, що кожен продукт Garnier буде більш екологічним. Сьогодні більше ніж половина інгредієнтів Garnier надходить з поновлюваних джерел, і ми прагнемо, щоб до 2025 року 100% інгредієнтів продукції Garnier були відновлюваними з урахуванням принципів сталого розвитку. 

Політика відповідальних закупівель є нашим пріоритетом і у галузі упаковки для продукції бренду. У 2019 році 100% картону для виготовлення пакувальних коробок та паперу, застосованого для інструкцій, було сертифіковано за стандартами відповідального лісокористування.
Як «зеленішає» Garnier?
Ми розробили нові формули, які на 98% складаються з інгредієнтів натурального походження, і засоби для догляду за шкірою, сертифіковані за стандартом Ecocert як органічні, а також постійно знижуємо екологічний слід нашої продукції. На наших виробничих об'єктах ми значно знизили викиди CO2 і споживання води.
Ми щодня закуповуємо з дотриманням принципів відповідальних закупівель все більше інгредієнтів натурального походженні, пропонуючи формули з інгредієнтів натурального походження у всіх категоріях нашої продукції. У 2019 ми розробили нову лінійку продукції органічно сертифіковану. Ми поліпшили показники екологічності наших заводів і скоротили використання первинного пластику в пакуванні, збільшивши при цьому вміст пластику, придатного до вторинної переробки.
Що таке «зелена» наука Green Sciences?
Термін Green Sciences охоплює комплекс наукових знань, зокрема, про перетворення природної сировини в високоефективні натуральні інгредієнти за допомогою таких процесів, як екстрагування або ферментація, з дотриманням принципів сталого розвитку і турботою про довкілля. Компанія Garnier застосовує найновітніші здобутки в галузей біології, щоб вивільнити енергію природи у високоефективних косметичних продуктах бренду.
Що таке «зелене землеробство?»
Методи землеробства, що сприяють виробництву природної сировини, дбаючи про збереження  екосистеми і зменшення впливу на довкілля. Це може означати споживання меншої кількості води, меншу кількість викидів вуглецю і скорочення обсягу відходів.
Як стати відповідальним у красі?
Garnier був першим, рухаючись до суцільної прозорості щодо походження інгредієнтів продукції, починаючи з 2017 року. У 2020 році ми відкриваємо нову сторінку, запроваджуючи нову амбітну програму екологічного маркування для повідомлення інформації про вплив нашої продукції на довкілля та громаду.
Ми щодня закуповуємо все більше інгредієнтів натурального походження, застосовуючи програму відповідальних закупівель, для всіх категорій засобів, розробляючи для них формули з натуральних складників, зокрема і для лінійки косметики сертифікованої органічно. Ми поліпшили показники екологічності наших заводів і скоротили використання первинного пластику в пакуванні, збільшивши при цьому вміст вторинно переробленого матеріалу.
Наша стратегія Green Beauty дозволить нам досягти подальшого прогресу, застосувавши комплексний підхід до косметичних продуктів. Зокрема, він охоплюватиме рішення для поліпшення впливу продукції протягом її життєвого циклу, для збереження природних ресурсів, для використання екологічно чистої енергії та зменшення утворення відходів.
Що означає еко-формула?
За допомогою оцінки життєвого циклу продукту наші лабораторії вимірюють вплив продукції бренду на довкілля впродовж багатьох років. Ми зосереджуємося на поліпшенні біорозкладаності наших формул, зниженні «водного сліду» і зменшенні впливу продукції на водне середовище.