(1) АКЦІЯ «НАДАЙ ДРУГЕ ЖИТТЯ ПАКОВАННЯМ GARNIER»

Акція діє у обраних роздрібних магазинах мережі Watsons  на території України за виключенням зони проведення ООС та тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей з 05.04.2021 по 30.09.2021 року.  Перелік обраних магазинів Watsons дізнавайтесь за посиланням  або у точках продажу.

*В рамках Акції споживач має можливість отримати купон на знижку 15 грн на покупку товарів під ТМ Garnier за умови, якщо принесе хоча б одне використане пластикове паковання Garnier і віддасть його на вторинну переробку, поклавши його в корзину для сортування пластикових паковань Garnier, встановлених в обраних 60 роздрібних магазинах мережі Watsons  (перелік обраних роздрібних магазинів, дізнавайтесь за посиланням або у точках продажу).

Купон на знижку можна отримати лише у касира обраних 60 роздрібних магазинів мережі Watsons.

У разі, якщо споживач приніс та поклав у корзину більше, ніж 1 пластикове паковання Garnier, то він отримує стільки купонів на знижку 15 грн, скільки приніс пластикових паковань Garnier.

**Використання купона на знижку 15 грн, отриманого в рамках Акції:

Купон зі знижкою діє на товари під ТМ Garnier, а саме лінійки: Гарньєр Скін Нечралз, Гарньєр Фруктіс, Гарньєр Ботанік Терапі, Гарньєр Колор Сенсейшн, Гарньєр Олія, Гарньєр Мінерал, Гарньєр Мен. Деталі та співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації товарів дізнавайтеся в мережі магазинів Watsons.

Знижка 15 грн без наявності купона не надається. Знижка по купону сумується з іншими знижками на товари під ТМ Garnier. Сума знижки по купону не може бути замінена на грошовий еквівалент.

Купон зі знижкою дійсний до 31.12. 2021 року і може бути використаний у будь-якому магазині мережі Watsons та на watsons.uaПісля  використання купон вилучається  касиром.