Арганова олія

Дізнайтеся, чому арганова олія є національним скарбом Марокко і чому цей всесвітньо відомий косметичний засіб також називають «рідким золотом».

Hero Banner Image

Про арганову олію

Арганова олія, яку століттями використовували у догляді за шкірою та волоссям, — це надзвичайно насичена рідина золотистого кольору, яка діє як протизапальний та антивіковий засіб. Швидко всмоктуючись, цей трансформативний інгредієнт вивільняє поживні речовини, жирні кислоти та вітамін Е, заспокоюючи та глибоко зволожуючи шкіру, а також повертаючи тьмяному волоссю блиск.
ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ
  • Арганова олія це рослинна олія, яку здобувають з горіхів арганового дерева (офіційна назва Argania spinosa), що росте в Марокко. Арганова олія ― одна з багатьох олій, які виготовляються схожим способом, але переваги арганової олії роблять її однією з найкращих, які ви можете використовувати для волосся та шкіри. Арганова олія від природи багата на жирні кислоти (омега 6 і 9), а також на вітамін Е.
  • Garnier закуповує арганову олію через мережу, яка об'єднує шість груп із понад 500 берберських жінок у Марокко, що збирають горіхи на початку літа в лісовому масиві Argania Spinosa на південному заході країни. Потім горіхи надходять до кооперативів, які використовують традиційний процес холодного віджиму (коли замість тепла використовується механічний тиск), щоб забезпечити збереження всіх корисних властивостей арганової олії. Завдяки цій програмі Garnier може гарантувати справедливу, стабільну заробітну плату та належні умови праці, які допомагають жінкам та їхнім сім'ям здобути більше матеріальної незалежності.
  • Багата на жирні кислоти та антиоксиданти, такі як вітамін Е, вона найчастіше використовується для зміцнення шкірного бар'єра та стримування втрати води, для зволоження сухої, тьмяної шкіри, а також для захисту від шкідливого зовнішнього впливу.

    Проте ці переваги поширюються на всі типи шкіри і коли формула добре продумана, засіб не залишає на шкірі того самого характерного відчуття жирності. Якщо у вас жирна шкіра, схильна до акне, не забувайте перевіряти на етикетці, чи зазначена формула належить до некомедогенних. Крім того, що її можна використовувати окремо, арганова олія часто входить до складу засобів для догляду за шкірою, як-от зволожувальні креми та лосьйони для тіла.
  • Арганова олія так само корисна для сухого, тьмяного волосся, як і для сухої, тьмяної шкіри, в обох випадках наділяючи блиском та еластичністю.

    Доповнити аргановою олією свій щоденний догляд за волоссям дуже просто! Використання шампуню, кондиціонера та масок, що містять її, допомагає покращити загальний стан волосся, діючи як живильна ванна для зміцнення волосяних волокон і допомагаючи зберегти м'якість та блиск навіть пофарбованого волосся.

Дізнайтеся про наші інші інгредієнти

ДІЗНАТИСЯ ЗАРАЗ