Олія авокадо

Дізнайтеся, чому олія авокадо, отримана зі смачного суперфрукта, є корисним доповненням до ваших процедур із догляду за шкірою та волоссям.

Hero Banner Image

Про олію авокадо

Авокадо родом з Латинської Америки, воно багате на вітаміни, поживні речовини, клітковину, антиоксиданти та корисні жири. Нанесена на шкіру олія авокадо зволожує, живить і допомагає лікувати такі захворювання, як акне та екзема, а у догляді за волоссям вона відновлює його, надає блиску та сприяє росту.
ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ
  • Олія авокадо це рослинна олія, яку використовують у косметології через її зволожувальні та захисні властивості. Вона багата на жирні кислоти, зокрема олеїнову (до 66 %) та пальмітинову (від 12 до 24 %). Вона також містить вітаміни А, Е і D.
  • Як і у випадку з усіма інгредієнтами бренду, що мають природне походження, Garnier закуповує авокадо у виробників, сертифікованих як органічні та Fair for Life або Fair for Life in Mass Balance. L'Oréal постачає частину олії авокадо від дрібних фермерських господарств у Кенії та Танзанії. Сертифікація Fair for Life підтверджує, серед іншого, застосування принципів справедливої торгівлі.

    Щоб виробити олію авокадо для косметичної продукції, беруть плоди, які через малий розмір не підходять для експорту та продажу в харчову промисловість. Виробництво олії авокадо є важливим джерелом доходу для дрібних виробників. Це також дає їм доступ до коштів з фондів підтримки місцевої громади.
  • Список усіх переваг, які олія авокадо може мати для волосся, справді вражає. Вона допомагає живити та зміцнювати сухе, грубе волосся, надає йому м'якості та гладкості, а також посилює блиск.

  • Живильні для волосся властивості олії авокадо здатні творити справжні дива і для шкіри. Окрім того, що вона сприяє відновленню гідроліпідної плівки шкіри, вона допомагає підтримувати рівень зволоженості навіть для найсухішої шкіри, а також має властивості емолієнта, тобто здатна пом'якшити шкіру та запобігти втраті вологи в ній.

Дізнайтеся про наші інші інгредієнти

ДІЗНАТИСЯ ЗАРАЗ