Вугілля

Дізнайтеся, чому вугілля є одним з найпопулярніших інгредієнтів у косметиці і як воно може вплинути на вашу шкіру та волосся.

Hero Banner Image

Про вугілля

Один із провідних інгредієнтів Garnier ― активоване вугілля ― діє на шкіру та волосся як природний магніт. Його властивість глибоко очищувати вилучає з них токсини та забруднення, як-от жир, бруд, піт, осад і макіяж, забезпечуючи чистий, матовий колір для обличчя та блискучі, пружні пасма для волосся.
ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ
 • Вугілля, яке ви бачите в списку інгредієнтів деяких з ваших улюблених продуктів, є різновидом активованого вугілля. Простіше кажучи, наше вугілля перероблюється з відновлюваних джерел таким чином, щоб отримати надзвичайно пористу сировину, що збільшує площину поглинання. Така підвищена пористість становить інтерес для косметичної галузі з точки зору поглинання шкірного сала та сторонніх включень і частинок бруду.
 • У складі засобів догляду за шкірою вугілля має неабияку користь для шкіри і розмаїття переваг. Вугілля відоме своїми очищувальними властивостями, зумовленими його мікропористою структурою з адсорбційною поверхнею, яка виконує дуже важливу функцію. Вона допомагає поглинати надлишок жиру в шкірі й виводити з неї забруднення.
 • У догляді за волоссям вугілля чимдалі завойовує репутацію чудодійного інгредієнта. І не дарма. Як один з найпотужніших природних очищувачів на планеті вугілля здатне поглинати вологу в кількості, що в 100–200 разів перевищує його вагу. У складі засобів для волосся та шкіри голови, воно має здатність очищувати та виводити токсичні речовини, прибираючи надлишки олії, жиру, бруду, сторонніх включень та залишків косметики, які обтяжують волосся. Це глибоке очищення та відлущування справляє ефект відновлення жирового балансу, допомагаючи контролювати надлишок шкірного жиру та запобігати його накопиченню, зберігаючи при цьому природні олії волосся в цілості. Шкіра голови заспокоюється і зволожується, а волосся виглядає і пахне свіжістю довше, що дає вам збільшити інтервал між миттями голови. А найголовніше ― ваші тьмяні та мляві пасма перетворюються на пружні, блискучі, здорові на вигляд локони.
 • Магнітна сила вугілля ідеально підходить для жирного волосся, яке схильне ставати тьмяним, важким або навіть смердючим, якщо його не очищати належним чином. Використовуйте шампуні, кондиціонери та засоби з вугіллям щонайменше двічі на тиждень, вони допоможуть вирішити проблему жирного волосся та оживлять ваші мляві локони. Попри свою високу очищувальну здатність, вугілля зберігає природне змащення волосся, надаючи йому додаткового блиску та сяяння.

  Ми рекомендуємо почати з відновлювального шампуню Garnier, який видаляє 100 % забруднень, зволожуючи сухі кінчики та зберігаючи волосся свіжим до 48 годин. Використовуйте разом з кондиціонером із вмістом чорного вугілля та олії квітів нігели, щоб утримати вологу, не обтяжуючи волосся. Раз на тиждень проводьте повне перезавантаження за допомогою шампуню для відновлення балансу волосся.

  Вугілля не лише незамінне у догляді за жирним волоссям, а й допомагає задовольнити інші потреби у догляді за волоссям. Нашарування забруднень, жиру, відмерлих клітин шкіри та засобів для укладання може спричинити подразнення шкіри голови, призвівши до болю та свербіння. Вугільні засоби для волосся м'якші за пілінг або скраб, можуть мати лікувальний ефект, усуваючи ці залишки, заспокоюючи шкіру і даючи шкірі голови дихати. Вони також можуть втамувати дискомфорт шкіри голови, зокрема сухість і лущення, які можуть бути спричинені подразненням. Результат здоровіша шкіра голови та кращій ріст волосся.
 • Завдяки поглинальним властивостям деревного вугілля його часто рекомендують людям із жирним або схильним до акне типом шкіри. Воно не лише допомагає поглинати надлишок жиру на поверхні шкіри, зменшуючи блиск і появу чорних цяток, але й видаляє пил, жир та інші забруднення, очищаючи й освітлюючи шкіру, а також запобігаючи виникненню висипань. Вугілля навіть корисне для чутливої шкіри, його часто можна побачити в засобах для чутливої шкіри.

  Втім, позитивний ефект цього інгредієнта відчутний на всіх типах шкіри і за умови правильно розробленої формули він не залишає на шкірі того одіозного відчуття жирності. Якщо у вас жирна шкіра, схильна до акне, не забудьте перевірити на етикетці, чи належить формула до некомедогенних засобів. Вугілля придатне до використання як самостійний засіб окремо від інших, так і в складі формул для догляду за шкірою, як-от зволожувальні креми та лосьйони для тіла.
 • Очищувальні засоби, маски або мило з деревним вугіллям, наприклад, вугільна маска-скраб для вмивання проти вугрів SkinActive 3-в-1, ідеально підходять для комбінованої та схильної до акне шкіри і забезпечує клінічно доведену ефективність у боротьбі з недосконалостями.

  Вугільну маску-скраб для вмивання 3-в-1 рекомендується використовувати один раз на день як засіб для вмивання або скраб, а також тричі на тиждень як маску. Для чутливої шкіри або у разі виникненні будь-якої шкірної реакції рекомендується використовувати її лише як засіб для вмивання, м'яко розтираючи шкіру, і зменшивши частоту використання.

  У догляді за волоссям шампуні, кондиціонери та маски з вугіллям не зашкодять будь-якому типу волосся, включно з фарбованим. Для кращого результату, щоб зберегти пружність і об'єм волосся, ми рекомендуємо використовувати шампунь і кондиціонер з вугіллям та олією чорного кмину один-два рази на тиждень. У разі використання для більш жирного волосся та шкіри голови збільште частоту застосування.

Дізнайтеся про наші інші інгредієнти

ДІЗНАТИСЯ ЗАРАЗ