Гіалуронова кислота

Дізнайтеся, чому гіалуронову кислоту вважають справжнім дивом серед засобів догляду за шкірою і люблять як споживачі, так і дерматологи.

Hero Banner Image

Про гіалуронову кислоту

Гіалуронова кислота це інгредієнт, що входить до складу косметичних продуктів для догляду за шкірою. Вона збагачує шкіру вологою, допомагаючи утримати її всередині, і одночасно розгладжує дрібні та глибокі зморшки, покращуючи загальний вигляд шкіри.
ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ
  • Гіалуронова кислота являє собою природну речовину, що міститься в нашому організмі. Шкіра це орган, в якому гіалуронова кислота наявна в найбільшій кількості. Вона виступає гуміктантом, тобто вологоутримувачем як у шкірі, так і в суглобах, але, як і у випадку з колагеном, з віком її рівень знижується. Це може призвести до тьмяності, появи мімічних ліній і зморщок, а також втрати еластичності шкіри (саме завдяки якій вона виглядає пухкою і здоровою). Тож, застосовуючи гіалуронову кислоту місцево через засоби догляду за шкірою, ви можете допомогти відновити втрачену вологу та пружність шкіри.
  • Гіалуронова кислота є одним з найбільш «працьовитих» інгредієнтів, потреба в якому пояснюється його неймовірною здатністю утримувати вологу завдяки своїй молекулярній будові вона захоплює молекули води і перетворюється на велику, зволожену сферу, яка теоретично може утримувати воду в обсязі, що до 1 000 разів перевищує її власну вагу. Найчастіше застосовується у складі кремів та сироваток, а за місцевого застосування допомагає зберегти шкірі пружність і відчуття зволоженості.
  • Так, ви можете використовувати гіалуронову кислоту з іншими інгредієнтами. Її можна застосовувати в тандемі з активними речовинами, серед яких вітамін С, ретинол і гліколева кислота.
  • Засоби з гіалуроновою кислотою можна використовувати щодня, вони підходять для всіх типів шкіри, зокрема і чутливої. Ми б порадили наносити такі засоби двічі на день, щоб отримати максимум користі, а в разі використання сироватки, рекомендуємо наносити її на початку процедури, перш ніж застосувати решту засобів. Якщо ви користуєтесь зволожувальним кремом із гіалуроновою кислотою, змащуйте ним шкіру після сироватки або замість неї, щоб закріпити всі корисні властивості зволожувача. Не забувайте про сонцезахисний крем на завершення щоденної ранкової процедури радимо щонайменше SPF15 щоб захистити шкіру від наслідків ушкодження ультрафіолетом, як-от зневоднення або тьмяність.

Дізнайтеся про наші інші інгредієнти

ДІЗНАТИСЯ ЗАРАЗ