Ніацинамід

Ніацинамід міститься у багатьох косметичних засобах, але що ж це за компонент, і як він впливає на вашу шкіру та волосся?

Hero Banner Image

Про ніацинамід

Ніацинамід, форма вітаміну В3, є потужним антиоксидантом і протизапальним інгредієнтом. У догляді за шкірою він допомагає утримувати вологу та зменшує почервоніння, надаючи шкірі чистого та здорового сяяння, а в догляді за волоссям його зволожувальні властивості, що стимулюють ріст кератину, сприяють зміцненню та здоровому росту пасом.
ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ
 • Ніацинамід, також відомий як вітамін B3, це водорозчинний вітамін, який доповнює головні поживні речовини, що містяться в організмі. Він бере участь у 200 ферментних реакціях в організмі. Проте, на відміну від інших інгредієнтів у засобах для догляду за шкірою та волоссям наприклад, гіалуронової кислоти та керамідів ніацинамід не виробляється в нашому організмі природним шляхом. Тому, щоб скористатись його властивостями, потрібно споживати продукти, багаті на нього (яловичина, птиця, риба, горіхи, авокадо, цільні зерна) та дієтичні добавки, або наносити місцево за допомогою засобів для догляду за шкірою та волоссям.
 • Список корисних властивостей ніацинаміду майже нескінченний: він не лише зміцнює шкірний бар'єр, вирівнює тон і текстуру шкіри, але й заспокоює її та навіть зменшує почервоніння, зумовлене плямами або висипаннями, а також помітно звужує і згладжує пори. Він також допомагає зменшити вироблення шкірного сала, а якщо казати про акне, то ніацинамід допомагає покращити загальний вигляд і якість ураженої ним шкіри.

  І, звісно, ніацинамід є інгредієнтом, що справляє потужний ефект, поліпшуючи зовнішній вигляд пігментних плям, і діючи як антиоксидант та заспокійливий засіб, а також стримуючи утворення меланіну..

  Найкращою новиною є те, що ніацинамід добре переноситься майже всіма типами шкіри, зокрема, і чутливою та схильною до акне. Люди часто запитують, чи можна поєднувати ніацинамід з вітаміном С, гіалуроновою кислотою, ретинолом або гліколевою кислотою. Наявний у формулі в оптимальному дозуванні ніацинамід може використовуватися в тандемі з більшістю інших інгредієнтів у вашій чинній процедурі, зокрема з вітаміном С, гіалуроновою кислотою, AHA і BHA. До того ж в окремих випадках це додатковий інгредієнт, який може допомогти підвищити загальну ефективність продуктів, які ви використовуєте, особливо, для послаблення пігментації, потемнінь або знебарвлення шкіри. Його навіть можна використовувати навколо очей, щоб ніжна шкіра залишалася максимально гладенькою, пружною та зволоженою.
 • Безумовно! B3 є відомим ефективним інгредієнтом багатьох засобів для догляду за волоссям, таких як шампуні, кондиціонери, незмивні засоби для волосся, маски та сироватки. Він також безпечний для всіх типів і текстур волосся, але дає більш помітні результати на тонкому і рідкому волоссі. Вважається, що ніацинамід не лише робить волосся міцнішим, але й сприяє росту здорового волосся.

  Завдяки здатності заспокоювати шкіру, відновлюючи вологу, ніацинамід може бути дуже корисним для тих, хто страждає на запальні захворювання шкіри голови. А стримання вироблення шкірного сала означає, що ніацинамід також може допомогти збалансувати жирність шкіри голови.
 • Саме тоді, коли ви подумали, що переваги ніацинаміду вже неможливо перевершити, ми хочемо довести, що це можливо. Тоді як деякі інгредієнти для догляду за шкірою варто використовувати лише раз на день або пару разів на тиждень, наші формули, що містять ніацинамід, наприклад, сироватку або зволожувальний крем, можна наносити вранці та ввечері. Насправді найкращого ефекту можна досягти, якщо використовувати їх двічі на день, і зазвичай для того, щоб побачити результати, потрібно близько чотирьох тижнів, а іноді навіть менше.

  Стосовно використання ніацинаміду для волосся: ми рекомендуємо наносити сироватку або незмивний крем один раз на день. Просто зробіть цю процедуру своєю щоденною звичкою, навіть у ті дні, коли ви не миєте голову шампунем. З часом вплив на волосся та шкіру голови щоденного використання ніацинаміду стає помітним, тож не нехтуйте його регулярним застосуванням.

Дізнайтеся про наші інші інгредієнти

ДІЗНАТИСЯ ЗАРАЗ