Полігідроксикислоти PHA

Нове сімейство хімічних відлущувачів стрімко підкорило ринок засобів догляду за шкірою; але що являють собою ці PHA ― полігідроксикислоти? І навіщо включати їх у наш щоденний догляд?

Hero Banner Image

Про полігідроксикислоти PHA

PHA це косметичні кислоти другого покоління, які допомагають відновити поверхню та текстуру шкіри для м'якшого, пухкішого вигляду і зменшити помітність дрібних зморщок. Утримуючи вологу, вони створюють природний захист і захищають від зовнішніх агресивних чинників, при цьому велика молекулярна маса зумовлює повільне проникнення крізь шкірний бар'єр, що оберігає шкіру чутливого типу.
ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ
  • З технічного погляду PHA вважаються AHA другого покоління, тобто це просто більш досконала версія хімічного ексфоліанта. Глюконолактон найпоширеніший PHA. Відмінність між ними та їхніми аналогами AHA і BHA полягає в молекулярній структурі. PHA мають великий розмір молекул, тому вони залишаються на поверхні шкіри, не просочуючись крізь неї, в цьому і полягає їхня сила, адже вони не порушують шкірного бар'єра.
  • Хоча вони проникають не надто глибоко, полігідроксикислоти, як-от глюконолактон, діють так само, як і АНА- та ВНА-кислоти. Глюконолактон PHA відлущує змертвілі клітини з поверхні шкіри, надаючи їй більш рівного тону, і взагалі поліпшує текстуру, звужуючи пори. І це ще не все глюконолактон відіграє важливу роль у захисті епідермісу, забезпечуючи вашій шкірі м'яку ексфоліацію без проникнення крізь шкірний бар'єр. PHA це справді чудодійні трудівники із безліччю корисних якостей.
  • Так! PHA є гарним рішенням для людей із чутливою шкірою, і це через розмір молекул. Масивна структура дає молекулі залишатися на поверхні шкіри, не перетинаючи цього бар'єра.

Дізнайтеся про наші інші інгредієнти

ДІЗНАТИСЯ ЗАРАЗ