Олія ши

Дізнайтеся, завдяки чому суцільно натуральна олія ши ще з часів цариці Клеопатри в Стародавньому Єгипті високо цінується як косметичний засіб.

Hero Banner Image

Про Омега 6 з олії ши

Олія ши унікальний продукт, віднесений до категорії superfood, золота скарбниця вітамінів, мінералів і природне джерело жирних кислот, як-от вітамін Е та омега 6. Надвисока гідрувальна здатність, властива цій олії, допомагає відновити навіть найбільш розтріскану, суху шкіру, а розпушене волосся перетворити на гладеньке та м'яке.
ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ
 • Олія ши (також відома як каріте) є багатим джерелом жирних кислот (від 85 % до 90 % складу), містить омега 6 і вітамін Е.

  Олія ши для нашого виробництва надходить з Буркіна-Фасо за програмою відповідальних закупівель. Там зібрані вручну з дерева ши плоди миють і очищують від м'якої оболонки для вивільнення горіха. Щоб вилучити ядро, горіхи варять і лущать. З них екстрагують олію шляхом холодного віджиму для збереження цінних властивостей.

  Ось так здобувається цей багатьма улюблений інгредієнт, що згодом потрапляє до складу продуктів, якими ви користуєтеся щодня.

 • Олія ши, яку використовує Garnier, походить з Буркіна-Фасо країни, де до дерева ши ставляться як до національного скарбу. З 2014 року усі 100 % олії ши для своєї продукції Garnier отримує за програмою відповідальних закупівель із Буркіна-Фасо. Garnier підтримує програму «справедливої торгівлі» (fair trade) горіхом ши, яка забезпечує фінансові статки жінкам і допомагає подолати «енергетичну» бідність та запобігти вирубуванню лісів, зокрема:

  – Гарантуючи справедливі ціни та попереднє фінансування врожаю в період року, коли зерносховища порожні, а також здійснюючи навчання та технічну допомогу в поширенні оптимальних практик збирання плодів.
  – Зменшуючи витрачання дров, викиди диму та витрати сім'ї на сплату за енергопостачання завдяки вдосконаленим кухонним плитам.
 • Переваги олії ши у догляді за шкірою та волоссям безмежні. Вона відома своїми живильними, пом'якшувальними, відновлювальними та зволожувальними властивостями. У складі зволожувальних засобів для тіла та обличчя вона діє як емолієнт, пом'якшуючи та зволожуючи навіть найсухішу шкіру. Вона також здатна покращувати та відновлювати шкірний бар'єр з його вкрай важливою функцією, допомагаючи захистити від пошкодження зовнішніми чинниками. Крім того, жирні кислоти в складі олії допомагають живити, зволожувати і розплутувати жорстке, сухе волосся, додаючи йому блиску.
 • Якщо коротко, то так, олія ши чудовий вибір для більшості людей, особливо для тих, хто страждає від надто сухої шкіри або має дуже сухе, розпушене волосся. Також часто запитують, чи не є олія ши комедогенною, чи не закупорює вона пори. Тож, відповідаємо: цей інгредієнт не належить до категорії комедогенних, тому, якщо формула розроблена якісно, пори не закупорюються.

Дізнайтеся про наші інші інгредієнти

ДІЗНАТИСЯ ЗАРАЗ