Вітамін CG

Дізнайтеся, чому вітамін CG, потужний похідний продукт з вітаміну С, набув популярності як інгредієнт у складі засобів догляду за шкірою, і відкрийте для себе, в чому цінність цього «героя» описів б'юті-блогерів.

Hero Banner Image

Про вітамін CG

Вітамін CG, або аскорбіл глюкозид, є синтетичною формою вітаміну С, тож має схожі переваги для вашого щоденного догляду за шкірою. Як потужний антиоксидант він бореться з вільними радикалами і допомагає зменшити помітні ознаки старіння, зберігаючи шкіру гладенькою та сяйливою.
ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ
  • Garnier використовує стабілізовану форму вітаміну С: Вітамін Cg, також відомий як аскорбіл глюкозид. Це інгредієнт, синтезований методом «зеленої хімії». Але як саме це робиться? Якщо коротко, вітамін Cg являє собою молекулу вітаміну С, зв'язану з молекулою глюкози, потрібної для більш стабільного стану сполуки. У назві вітаміну Cg літера «G» означає «глюкоза». Така форма вітаміну С з покращеним рівнем загальної стабільності допомагає знизити ризик деградації або втрати ефективності, що значно полегшує роботу із формулою. Вітамін Cg також має природне походження й отримується з відновлюваних джерел, що робить його одним з наших топових інгредієнтів у захисті від окислювального стресу та забруднення.
  • Після нанесення вітаміну Cg фермент α-глюкозидаза, присутній у будь-якій шкірі, розщеплює глюкозу. Ця реакція називається «природною біологічною конверсією».
    Найбільш корисним для шкіри є такий вплив вітаміну С, коли він вивільняється впродовж дня, саме тому антиоксидант повинен бути основою щоденного догляду за шкірою. Ми всі щодня зазнаємо впливу шкідливих чинників, і всі вони від навколишніх забруднювачів до вільних радикалів (це маленькі молекули, які реагують на джерела енергії, як-от УФ-випромінювання, ушкоджуючи шкіру і спричиняючи окислювальний стрес), здатні руйнувати клітини шкіри і колаген, що призводить до тьмяності, пігментних плям, дрібних ліній і зморщок. Натомість вітамін Cg, нейтралізуючи вільні радикали, здатен запобігти пошкодженню шкіри, спричиненому окисленням, а також запобігти появі пігментних плям, нормалізуючи утворення меланіну та поліпшуючи загальну текстуру і тонус шкіри.
  • Нарешті, ще однією перевагою вітаміну Cg є його універсальність можливість використання кожним, хто потерпає від проблеми з пігментацією або тьмяністю шкіри. Хоча вітамін С загалом підходить для чутливої шкіри, на деяких типах шкіри він може часом спричиняти подразнення. Наші продукти, які мають у складі вітамін С, як і всі інші, проходять суворий контроль якості та безпечності.

    Часто запитують, чи можна суміщати використання вітаміну С із ретинолом. Одночасне застосування засобів догляду за шкірою з вмістом вітаміну С з косметикою, яка має в складі ретинол, не рекомендується. Ретинол є потужним антивіковим інгредієнтом, який може спричинити подразнення, і нанесення на нього засобу на основі вітаміну С може мати наслідком ще більше подразнення шкіри. Втім, якщо ви хочете отримати користь від ефективності ретинолу, можна чергувати засіб з вітаміном С вранці разом із сонцезахисним кремом, та косметику з ретинолом увечері.
  • Стосовно частоти використання: ми радимо використовувати сироватку або денний крем на основі вітаміну С принаймні один раз на день як частину ранкової процедури після очищення, наприклад, з міцелярною водою з вітаміном С, а також перед нанесенням сонцезахисного крему.

    Сироватку з вітаміном С також можна застосовувати ввечері, щоб сповна скористатися всіма її перевагами.

Дізнайтеся про наші інші інгредієнти

ДІЗНАТИСЯ ЗАРАЗ