ОБИРАЙ ЗАСОБИ ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА ВОЛОССЯМ ВІД GARNIER FRUCTIS ЗІ ЗНИЖКОЮ ДО 25%

ДЕТАЛІ надання знижки на обраний асортимент продукції під ТМ Garnier ТА ПЕРЕЛІК РОЗДРІБНИХ МЕРЕЖ, у яких надається зазначена знижка:

 

Торговельна мережа «Eva» та Інтернет-магазин «eva.ua»

Акція діє з 21.09.2023 по 04.10.2023 на всій території України у торговельній мережі EVA  (ТОВ «РУШ») та на сайті eva.ua  за виключенням територій, на яких ведуться (велись) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією.

 

В рамках акції на продукцію ТМ Garnier Fructis надається знижка 20%.

  

Детально про умови, строки, місце проведення акцій/надання знижки, перелік вибраних товарів, а також інформацію про співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації товарів дізнавайтесь у мережах магазинів EVA (ТОВ «РУШ») та на сайті eva.ua.

 

Торговельна мережа «Prostor» та Інтернет-магазин «prostor.ua»

Акція діє з 24.09.2023 по 22.10.2023 на всій території України у торговельній мережі PROSTOR  (ТОВ «Нуміс») та на сайті prostor.ua за виключенням територій, на яких ведуться (велись) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією.

 

В рамках акції на продукцію ТМ Garnier Fructis надається знижка до 25%.

 

Детально про умови, строки, місце проведення акцій/надання знижки, перелік вибраних товарів, а також інформацію про співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації товарів дізнавайтесь у мережах магазинів PROSTOR  (ТОВ «Нуміс») та на сайті prostor.ua.

 

Торговельна мережа Rozetka та Інтернет-магазин Rozetka.ua

Акція діє з 18.09.2023 по 25.09.2023 на всій території України у мережі магазинів Rozetka та на сайті rozetka.ua (ТОВ «РОЗЕТКА.УА») за виключенням територій, на яких ведуться (велись) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією.

 

В рамках акції на продукцію ТМ Garnier Fructis, а саме на лінійки Гудбай Посічені Кінчики та Ріст на Повну Силу надається знижка 20%.

 

Детально про умови, строки, місце проведення акцій/надання знижки, перелік вибраних товарів, а також інформацію про співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації товарів дізнавайтесь у мережі магазинів Rozetka.ua  (ТОВ «РОЗЕТКА.УА»).

 

Інтернет-магазин «MAKEUP.COM.UA»

Акція діє з 18.09.2023 по 25.09.2023на всій території України у мережі Інтернет в Інтернет-магазині makeup.com.ua (ТОВ «Мейкап Трейдінг») за виключенням територій, на яких ведуться (велись) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією.

 

В рамках акції на продукцію ТМ Garnier Fructis, а саме на лінійки Гудбай Посічені Кінчики та Ріст на Повну Силу надається знижка 20%.

 

Детально про умови, строки, місце проведення акцій/надання знижки, перелік вибраних товарів, а також інформацію про співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації товарів дізнавайтесь у Інтернет-магазині makeup.com.ua (ТОВ «Мейкап Трейдінг»).

 

 

Інтернет-магазин «maudau.com.ua»

Акція діє з 18.09.2023 по 25.09.2023 на всій території України в мережі Інтернет у Інтернет-магазині  maudau.com.ua (ТОВ «МАУДАУ»)за виключенням територій, на яких ведуться (велись) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією.

 

В рамках акції на продукцію ТМ Garnier Fructis, а саме на лінійки Гудбай Посічені Кінчики та Ріст на Повну Силу надається знижка 20%.

 

Детально про умови, строки, місце проведення акцій/надання знижки, перелік вибраних товарів, а також інформацію про співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації товарів дізнавайтесь у Інтернет-магазині maudau.com.ua (ТОВ «МАУДАУ»).

 

 

Торговельна мережа «НОВУС»

Акція діє з 21.09.2023 по 18.10.2023 на всій території України у мережі магазинів Новус (ТОВ «Новус Україна») за виключенням територій, на яких ведуться (велись) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією.

 

В рамках акції на продукцію ТМ Garnier Fructis надається знижка до 25%.

 

Детально про умови, строки, місце проведення акцій/надання знижки, перелік вибраних товарів, а також інформацію про співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації товарів дізнавайтесь у мережі магазинів Новус (ТОВ «Новус Україна»).

 

Торговельна мережа «Cільпо»

Акція діє з 27.09.2023 по 24.10.2023 на всій території України у мережі магазинів Сільпо (ТОВ «ФОЗЗІ КОМЕРЦ») за виключенням територій, на яких ведуться (велись) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією.

 

В рамках акції на продукцію ТМ Garnier Fructis надається знижка 20%.

 

Детально про умови, строки, місце проведення акцій/надання знижки, перелік вибраних товарів, а також інформацію про співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації товарів дізнавайтесь у мережі магазинів Сільпо (ТОВ «ФОЗЗІ КОМЕРЦ»).