АКЦІЯ «ЗАЛИШАЙСЯ В БЕЗПЕЦІ З GARNIER» ШУКАЙ ЗНИЖКИ ДО 30%* АБО КОРИСНІ ПОДАРУНКИ**

*Акція діє в роздрібних мережах на всій території України, за виключенням зони проведення ООС та АР Крим. Перелік роздрібних мереж, що приймає участь в акціїї: Єва та Eva.ua (з 10.02 по 25.02.2021), Ватсонс та Watsons.ua (з 12.01 по 14.02.2021), МЕТРО (з 10.02 по 23.02.2021), Makeup.com.ua ( з 25.01 по 28.02.2021), Parfums.ua (з 01.02. по 28.02.2021), Rozetka.ua (з 01.02. по 28.02.2021), Рост (з 05.02. по 14.02.2021). Деталі акції, перелік обраних товарів, інформацію про співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації товарів, дізнавайтесь у точках продажу та на garnier.ua/garnier-festival. Знижки надаються на обраний асортимент засобів ТМ Garnier. Кінцева ціна встановлюється точкою продажу.

** Правила Акції, умови отримання та перелік подарунків дізнавайтеся на garnier.ua/garnier-festival.

ДЕТАЛІ АКЦІЇ ТА ПЕРЕЛІК РОЗДРІБНИХ МЕРЕЖ:

Ватсонс (Watsons та watsons.ua)

Акція діє у мережі Watsons  та watsons.ua за виключенням зони проведення ООС та тимчасово окупованих територій з 12.01.2021 по 14.02.2021.

**При купівлі продукції під ТМ Garnier на суму від 99 грн одним чеком, захисна маска в подарунок. Під подарунком мається на увазі можливість придбання маски за 0,06 грн з ПДВ, кінцеву ціну встановлює точка продажу. В акції беруть участь товари під ТМ Garnier, а саме лінійки: Гарньєр Скін Нечралз, Гарньєр Фруктіс, Гарньєр Ботанік Терапі, Гарньєр Колор Нечралз, Гарньєр Колор Сенсейшн, Гарньєр Олія, Гарньєр Мінерал, Гарньєр Мен.

*Також в рамках акції на продукцію під ТМ Garnier діють знижки до  30%:

-20% надається при купівлі однієї одиниці товару ТМ Garnier.

-30% - загальна знижка надається при купівлі 2х одиниць ТМ Garnier одним чеком та враховує знижку -20% при купівлі однієї одиниці.

Знижки діють в рамках акції для продуктів під ТМ Garnier, а саме лінійки: Гарньєр Скін Нечралз, Гарньєр Фруктіс, Гарньєр Ботанік Терапі, Гарньєр Колор Сенсейшн, Гарньєр Олія (лише на watsons.ua), Гарньєр Мінерал, Гарньєр Мен.

Детальний перелік товарів дізнавайтеся у точках продажу.

Інформацію про співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації товару та деталі акції дізнавайтеся в мережі магазинів Watsons та на сайті watsons.ua

На сайт мережі

Eva та eva.ua

Акція діє у мережі EVA  ТОВ «РУШ» та на сайті eva.ua  за виключенням зони проведення ООС та тимчасово окупованих територій з 10.02.2021 по 25.02.2021.

**При купівлі продукції під ТМ Garnier  на суму від 69 грн одним чеком, отримуй антисептик у подарунок. Під подарунком мається на увазі можливість придбання антисептику за 0,1 грн з ПДВ, кінцеву ціну встановлює точка продажу.

*В рамках акції на продукцію ТМ Garnier  діють знижки до 30%:

-20% для лінійок Гарньєр Колор Нечралз, Гарньєр Колор Сенсейшн, Гарньєр Олія;

-25% для лінійок Гарньєр Ботанік Терапі, Гарньєр Мінерал, Гарньєр Мен;

-30% для лінійок Гарньєр Скін Нечралз, Гарньєр Фруктіс.

 

Детальний перелік товарів дізнавайтеся у точках продажу.

Інформацію про співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації товару та деталі акції дізнавайтеся в мережі магазинів EVA  ТОВ «РУШ» та на сайті eva.ua.

На сайт мережі

METRO

Акція діє у мережі магазинів METRO за виключенням зони проведення ООС та тимчасово окупованих територій з 10.02.2021 по 23.02.2021.

*Купуй в МЕТРО два засоби під ТМ GARNIER з акційного переліку в одному чеку та отримуй знижку 30%.

**А також при купівлі двох будь-яких засоби під ТМ GARNIER в одному чеку (Гарньєр Скін Нечралз, Гарньєр Фруктіс, Гарньєр Ботанік Терапі, Гарньєр Колор Нечралз, ГарньєрКолор Сенсейшн, Гарньєр Олія, Гарньєр Мінерал, Гарньєр Мен) приймай участь у акції, реєструй свій чек на сайті акції www.beautymetro.com.ua та отримай шанс стати  власником:

-Одного з 10 річних запасів продукції ТМ GARNIER на сумму понад 3500 грн., або

-Однієї з 10 пар бездротових навушників

Шукай Правила Акції та деталі на сайті www.beautymetro.com.ua

 

Детальний перелік товарів дізнавайтеся в точках продажу.

Інформацію про співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації товару та деталі акції дізнавайтеся в мережі магазинів METRO.

На сайт мережі

Makeup.com.ua

Акція діє на сайті makeup.ua  за виключенням зони проведення ООС та тимчасово окупованих територій з 25.01.2021 по 28.02.2021.

**При купівлі продукції під ТМ Garnier  на суму від 99 грн одним чеком, отримуй антисептик у подарунок. Під подарунком мається на увазі можливість придбання антисептику за 0,01 грн з ПДВ, кінцеву ціну встановлює інтернет-магазин makeup.com.ua.

*В рамках акції на продукцію під ТМ Garnier  діють знижки до 30%:

-20% на продукти лінійок Гарньєр Колор Нечралз, Гарньєр Колор Сенсейшн, Гарньєр Олія, Гарньєр Ботанік Терапі, Гарньєр Мінерал, Гарньєр Мен, Гарньєр Фруктіс;

-30% на тканинні маски Гарньєр Скін Нечралз.

 

Детальний перелік товарів дізнавайтеся в точках продажу.

Інформацію про співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації товару та деталі акції дізнавайтеся на сайті makeup.com.ua.

На сайт мережі

Parfums.ua

Акція діє на сайті parfums.ua  за виключенням зони проведення ООС та тимчасово окупованих територій з 01.02.2021 по 28.02.2021.

*В рамках акції на продукцію під ТМ Garnier діють знижки до 30%:

-20% на продукти лінійок Гарньєр Колор Сенсейшн, Гарньєр Ботанік Терапі, Гарньєр Мінерал, Гарньєр Мен, Гарньєр Фруктіс;

-До -30% на продукцію лінійки Гарньєр Скін Нечралз.

 

Детальний перелік товарів дізнавайтеся в точках продажу.

Інформацію про співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації товару та деталі акції дізнавайтеся на сайті parfums.ua.

На сайт мережі

Rozetka.ua

Акція діє на сайті rozetka.com.ua  за виключенням зони проведення ООС та тимчасово окупованих територій з 01.02.2021 по 28.02.2021.

*В рамках акції на продукцію під ТМ Garnier діють знижки до 30%:

-20% на продукти лінійок Гарньєр Колор Сенсейшн, Гарньєр Ботанік Терапі, Гарньєр Фруктіс, Гарньєр Мінерал, Гарньєр Мен;

-До -30% на продукцію лінійки Гарньєр Скін Нечралз.

 

Детальний перелік товарів дізнавайтеся в точках продажу.

Інформацію про співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації товару та деталі акції дізнавайтеся на сайті rozetka.com.ua.

На сайт мережі

Рост

Акція діє у мережі магазинів Рост  за виключенням зони проведення ООС та тимчасово окупованих територій з 05.02.2021 по 14.02.2021.

**При купівлі продукції під ТМ Garnier на суму від 99 грн одним чеком тканинна маска Гарньєр Скін Нечралз в подарунок. Під подарунком мається на увазі можливість придбання маски за 0,06 грн з ПДВ, кінцеву ціну встановлює точка продажу. В акції беруть участь усі товари під ТМ Garnier, що представлені в мережі.

*Також в рамках акції на продукцію під ТМ Garnier діють знижки 20%.

Детальний перелік товарів дізнавайтеся у точках продажу.

Інформацію про співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації товару та деталі акції дізнавайтеся в мережі супермаркетів Рост.