first fixed slider
first fixed slider
aloe 465328

ГЕЛЬ АЛОЕ ВІРА: ЗВИЧАЙНЕ ДИВО

Всім знайоме прохолодне відчуття на шкірі від м'якоті алое вера. Алое віра - рослинассуккулент, яке надійно зберігає вологу в листках і не страждає від зневоднення навіть в саму суху погоду. Щоб запобігти втраті вологи, воно просто наглухо закупорює пори. Гель алое вера, що отримується з листя, точно так же «замикає» вологу в нашій шкірі. Це прекрасний натуральний заспокійливий і цілющий засіб.

ПОРЯТУНОК І ЗАХИСТ ДЛЯ ШКІРИ

ВІДНОВЛЮЄ
Гель, що зберігається в листках рослини алое вера, містить глікопротеїни, які різко підвищують здатність шкіри до відновлення, зменшуючи біль і запалення. Ще один потужний цілющий речовина в алое вера - полісахариди, які стимулюють регенерацію шкіри.

ГЛИБОКО ЗВОЛОЖУЄ
Заспокійливі і зволожуючі властивості гелю алое вера роблять його ідеальним засобом для боротьби з лупою, псоріаз та інші захворювання шкіри. Для розслаблення і зволоження шкіри обличчя або голови рекомендується робити маски на основі алое вера.

aloe 465328 1
aloe 465328 2

ПРЯМО ІЗ СЕРЦЯ РОСЛИНИ

Найпростіший спосіб отримати чистий охолоджуючий гель алое вера: отщіпніте лист алое вера, зробіть надрізи по всій його довжині, а потім зберіть гель ложкою.