first fixed slider
argan 465328 1

ЦІЛЮЩА СИЛА ОЛІЇ АРГАНИ

Аргановe дерево виростає виключно в Марокко, де здавна цінували його чудодійні властивості. Масло Аргана з ніжним горіховим ароматом не тільки прекрасно підходить для догляду за тілом та волоссям, а й допомагає позбутися від болю в суглобах. Арганова олія насичене корисними жирними кислотами, які уповільнюють процеси старіння, і сквалеоном, здатними знижувати ймовірність появи ракових захворювань. Також воно відрізняється неймовірно високим рівнем змісту потужного антиоксиданту - вітаміну E.

ВОЛШЕБНОЕ ПЕРЕТВОРЕННЯ ШКІРИ ТА ВОЛОССЯ

ГЛИБОКЕ ЗВОЛОЖЕННЯ
Арганова олія допомагає зберігати вологу в сухій і потрісканої шкірі. Входить до його складу олеїнова кислота підтримує водно-жировий баланс шкіри.
ЧУДОВЕ ОЧИЩЕННЯ
Лінолева кислота підтримує процеси клітинного оновлення шкіри, роблячи її здоровою, свіжою і сяючою. Вітамін Е захищає від негативного впливу навколишнього середовища, в тому числі УФ-випромінювання.
додання блиску
Арганова олія повертає блиск волоссю, запобігає їх сплутування і перетин кінчиків, усуває лущення шкіри голови і стимулює ріст нових здорового волосся.

argan 465328 2
argan 465328 0

В ГАРМОНІЇ З ПРИРОДОЮ

Сьогодні Арганова масло неймовірно популярно по всьому світу. У Марокко налагоджено екологічно безпечне виробництво, при якому використовуються тільки опале на землю горіхи. Коріння Аргана допомагають боротися з ерозією грунту, тому підтримка здорової і продуктивної популяції цього дерева приносить обопільну користь для всієї екосистеми регіону.