first fixed slider
pomegranate 465328

ГРАНАТ: ЯРКИЙ КОЛІР І СУПЕР КОРИСТЬ

Гранатовий сік надзвичайно багатий на антиоксиданти, а масло гранатових кісточок дуже корисно для шкіри. У гранатовому соку містяться в максимальній концентрації цінні і корисні для здоров'я елементи, такі як таніни, антоціаніни і еллаговая кислота.

МАСЛО ГРАНАТОВИХ КІСТОЧОК

ПОВЕРТАЄ МОЛОДІСТЬ ШКІРІ ОБЛИЧЧЯ
Гранатова і еллаговая кислоти стимулюють вироблення колагену - речовини, яка відповідає за пружність і еластичність шкіри. Гранатова кислота також знижує ризик руйнування вже наявних колагенових волокон. Високий вміст вітаміну C в маслі гранатових кісточок сприяє підтримці тонусу і еластичності шкіри.

НАПОВНЮЄ ВОЛОССЯ СИЛОЮ І СЯЙВОМ
Гранатова кислота не тільки перетворює шкіру, але і благотворно впливає на волосся, надаючи їм блиск і силу. Масло гранатових кісточок посилює мікроциркуляцію крові в шкірі голови, прискорюючи зростання волосся.

pomegranate 465328 1
pomegranate 465328 2

ГРАНАТОВИЙ СIК ДЛЯ ДОСКОНАЛОСТІ ШКІРИ

Завдяки високому вмісту вітаміну C гранатовий сік, що входить до складу засобів по догляду за шкірою, вирівнює тон, відбілює, допомагає боротися з пігментацією, робить шкіру гладкою і сяючою.

НА ВАРТІ МОЛОДОСТІ ТА КРАСИ

Гранат - один з найбагатших джерел антиоксидантів, здатних нейтралізувати широкий спектр вільних радикалів. Антиоксиданти підтримують тонус шкіри, захищаючи її від пошкоджень. Масло гранатових кісточок здатне уповільнити процес старіння, скоротити кількість зморшок, підвищити пружність шкіри, тому гранат - незамінний помічник будь-якої жінки в догляді за собою.

pomegranate 465328 3