first fixed slider
coconut 465328

КОКОСОВЕ МАСЛО: ГЛУБОКОЕ ПРОНИКНЕННЯ

Головна особливість кокосового масла - здатність глибоко проникати в структуру волосся. Волосся людини, можуть увібрати за 1 годину обсяг кокосового масла в кількості до 15% від своєї маси, а за 6 годин - до 20-25%. Тому, вибираючи засіб по догляду за волоссям, звертайте увагу на продукти з вмістом такого дорогоцінного компонента.

СИЛА І ПОТУЖНІСТЬ

НЕ МАСЛОМ ЄДИНИМ ...
Найбільша ефективність кокосового масла в засобах по догляду за волоссям досягається в поєднанні з вітамінами та поживними речовинами. Справа в тому, що кокосове масло виступає в якості свого роду «провідника» для корисних речовин, транспортуючи їх глибоко в волосся і шкіру голови.

І НІЯКИХ ГРИБІВ ...
Завдяки своїм природним антибактеріальним властивостям нерафінована кокосове масло запобігає появі лупи і грибкових інфекцій, захищає від дерматомікози та інших хвороб шкіри голови.

coconut 465328 1
coconut 465328 2

АБСОЛЮТНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ

Чудовий аромат натурального кокосового масла не сплутати ні з яким іншим. При одній лише думці про його ароматі можна відчути насолоду.

Кокосове масло володіє дуже легкою структурою і абсолютно безпечно навіть для самої чутливої шкіри. Однак його не рекомендується використовувати для проблемної шкіри, оскільки воно здатне закупорювати пори.

ЦІННІСТЬ, ВИЗНАНИЙ У ВСЬОМУ СВІТІ

Протягом століть коксове масло застосовують, щоб приборкати неслухняне волосся, позбутися від ламкості і лупи, а також для посилення блиску і сяйва.

coconut 465328 3