first fixed slider
oils 465328 2

ОЛИВКОВА ОЛІЯ: СИМВОЛ ЗДОРОВ'Я

З давніх-давен оливкова олія застосовували для лікування різних захворювань. Також славиться воно і потужним зволожуючим впливом на шкіру і волосся. Масло, отримане з свіжих зелених оливок, багато антиоксидантами, особливо на поліфеноли. Найбільше їх в оливковій олії холодного віджиму, саме тому воно вважається найкориснішим.

ЕЛІКСИР ДЛЯ ШКІРИ

Зволожує і відновлює
Завдяки високому вмісту вітамінів-антиоксидантів A і E оливкова олія зволожує суху шкіру і сприяє її регенерації. Посилюється ріст клітин шкіри, підвищується її пружність, шкіра швидше відновлюється після пошкоджень, пов'язаних з надмірним перебуванням на сонці і агресивним впливом навколишнього середовища.
Оливкова олія незамінне для сухої шкіри. Нанесіть його і дайте вбратися, оливкова олія проникає глибше, ніж інші зволожуючі засоби, і насичує шкіру вологою на тривалий час.

olive 465328 1
olive 465328 3

ЧУДО-ТОНІК ДЛЯ ВОЛОССЯ

Нанесіть оливкову олію по всій довжині волосся, потримайте якийсь час, потім змийте улюбленим засобом, і ви не впізнаєте своє волосся! Цьому рецептом більше 1000 років, але він як і раніше ефективний. Такий оливковий «тонік» дарує волоссю силу і глянсовий блиск.