first fixed slider
oils 465328 1

НАТУРАЛЬНІ МАСЛА: І ЖИР БУВАЄ НЕОБХІДНИЙ

Масла - це жирні субстанції, нерозчинні у воді. Їх можна отримати з фруктів і горіхів, твердих порід дерева і смол, дистильованої з коренів, гілок і квітів, але всі вони мають власні, дуже різними особливостями. Потрібно розуміти, який саме масло використовувати, щоб отримати максимальний ефект і не нашкодити здоров'ю.

НЕ ВСЕ ОЛІЇ ОДНАКОВО КОРИСНІ

ГОЛОВНЕ - ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР
Колись в косметичної індустрії широко використовувалося мінеральне масло. Однак цей продукт нафтопереробки закупорював пори, завдавав шкоди як людині, так і навколишньому середовищу, тому незабаром був виключений зі складу косметичних засобів.
А ось оливкова, аргановое, кокосове, масла авокадо і каріте дуже корисні. Вони чудово живлять і зволожують волосся і шкіру.

oils 465328 2
oils 465328 3

«УЛЮБЛЕНЦІ» ВОЛОССЯ

Оливкова і кокосове масла, а також масла амли і авокадо надають волоссю блиск і сяйво, сприяють їх легкому розчісування, благотворно впливають на зростання. А для фарбування волосся сьогодні використовують, наприклад, масла камелії і соняшнику в якості активного зволожуючого інгредієнта.

В ЦЕНТРІ УВАГИ - ЕФІРНІ ОЛІЇ

Ефірні масла дистилюють з листя, квіток, кори і стебел рослин. Масла лаванди, евкаліпта і чайного дерева можуть допомогти втомленим м'язам і пошкодженим суглобам, також вони володіють антибактеріальними властивостями. Але ефірні масла треба застосовувати з обережністю, оскільки в чистому вигляді вони можуть викликати роздратування на шкірі. В ідеалі їх необхідно використовувати в складі лосьйонів, кремів і інших косметичних засобів.

oils 465328 4