first fixed slider
1

ЯБЛУКО: ЧАРІВНИЙ БІБЛЕЙСЬКИЙ ФРУКТ

Яблука багаті вітамінами і антиоксидантами. М'якоть цього фрукта, шкірка, сік, екстракт насіння і навіть яблучний оцет - всі вони дуже корисні для здоров'я і краси.

ПОМІЧНИК В ПІДТРИМАННІ КРАСИ

ХАРЧУВАННЯ ТА КОРИСТУВАННЯ ОБЛИЧЧЯМ
Косметичні засоби на основі яблука здатні покращувати зовнішній вигляд і текстуру шкіри. Ефірні масла фрукта зволожують і повертають обсяг контурам особи. Яблучна кислота ефективно і м'яко відлущує відмерлі клітини шкіри.

СКАРБНИЦЯ АНТИОКСИДАНТІВ
Екстракт шкірки яблука - джерело поліфенолів, наприклад, кверцетину, який нейтралізує дію вільних радикалів, «винних» у передчасному старінні шкіри. Екстракт м'якоті яблука вирівнює і освітлює тон шкіри.

2
3

«ХЛІБА... ТА ЯБЛУК!»

Ще древні єгиптяни і римляни знали про корисні властивості яблучного оцту і вірили в його чудодійну силу в боротьбі зі старінням. Юлій Цезар розпоряджався давати його своїм воїнам як ліки від багатьох хвороб.

ЯБЛУЧНИЙ ОЦЕТ ДЛЯ КРАСИ ВОЛОССЯ

Містить природні протигрибкові речовини, які борються з лупою, тому, що використовується в якості ополіскувача, здатний повернути здоров'я волоссю і шкірі голови. А ензими яблучного оцту відмінно очищають волосяні фолікули.

4