Garnier Baner Site July 2019 1920x336 id 13730 B7 Garnier Baner Site July 2019 768x420 id 13730 B7

ВВ-крем: його переваги та чому його варто зробити частиною щоденного догляду?

ВВ-крем: його переваги та чому його варто зробити частиною щоденного догляду?

ВВ-крем: чому його варто зробити частиною щоденного догляду за шкірою вже сьогодні?

Скоріш за все, ви вже чули цю назву, але чи знаєте ви, що таке BB-крем (іноді пишуть ББ-крем) і як його застосовувати?

Цей потужний, універсальний крем спочатку був розроблений, щоб допомогти пацієнтам заспокоїти і захистити шкіру після хімічного пілінгу. Після виявлення багатьох переваг використання BB-крему експерти в галузі краси допомогли йому зробити стрибок у масмаркеті, де росла його популярність з 2000 року. Щоб дізнатися більше про цей продукт, читайте далі!

 

Яка його функція?
ВВ-крем може містити велику кількість різних активних інгредієнтів. Найпопулярніший склад включає санскрін, вітамін С, гілоуронову кислоту та антиоксиданти. Таке поєднання означає, що кожен елемент може одночасно зволожувати, вирівнювати тон шкіри, покращувати колір обличчя і приховувати невеликі недоліки.

 

Які існують види ВВ-крему?

Різні креми можуть зосереджуватися на різних проблемах. Хороший продукт щоденного вживання - Garnier BB-крем чиста шкіра актив 5 В 1 має зволожувальну формулу, що вирівнює тон шкіри, робить зморшки та недоліки менш помітними. Якщо ви надаєте перевагу більш натуральному вигляду, то спробуйте Garnier BB-крем Classic. у його складі екстракт грейпфрута і вітамін С, які покращують колір обличчя та додають здорового сяйва. 

 

Як його використовувати?

Відповідь на це запитання залежить від того, чого ви очікуєте від продуту. Якщо вам близька ідея «все в одному тюбику», то ВВ-крем - прекрасне рішення для ранкового зволоження, використання як тональної основи, так і для захисту від сонця. Одразу після очищення нанесіть невелику кількість ВВ-крему на обличчя, додайте трохи блиску для губ, підкрутіть вії тушшю і ви готові! ВВ-крем можна використовувати як основу під макіяж.
Тепер ви знаєте більше про ВВ-крем, то чого чекаєте? Обирайте свій улюблений продукт і отримуйте користь від ВВ-крему вже сьогодні.