Перед тим, як фарбуватися у темний колір: 3 речі, які варто знати перед тим, як фарбувати волосся у чорний колір.

Плануєте перефарбуватися у темний колір? Тоді вперед! Головне, пам’ятайте про ці три важливі речі, перед тим, як наносити фарбу.

Чи мріяли ви колись мати чорне, як ніч, волосся? Чорний – це сміливий і драматичний колір волосся, який дасть вам багато варіантів при виборі аксесуарів та одягу. Прочитайте кілька важливих речей, про які варто пам’ятати перед фарбуванням волосся у темний колір.
 
##Темних відтінків фарби для волосся більше, ніж ви думали##
Не існує єдиного чорного відтінку. Перманентна чорна фарба для волосся може мати від насиченого чорного до синє-чорних і шоколадних віддінків. Правильний відтінок залежить від вашого натурального кольору.
     
Для холодної шкіри з рожевим підтоном рекомендуємо холодні відтінки. Нейтральні: Color Sensation, Olia, Color Naturals 3.0, 2.0, 1.0 (від світлішого до насиченого чорного). З холодним синім рефлектом Color Naturals 2.10. Особливо темний, насичений чорний колір Color Naturals 1+.

Для шкіри з золотистим відтінком рекомендуємо теплі або нейтральні відтінки чорного. До теплих відносяться 3.3, 3.23 Color Naturals.
 
##Можливо, знадобиться фарбуватися не один раз##
Завдяки останнім досягненням стійкі фарби для волосся Гарньєр різних віддінків стали ще більш ефективними. За допомогою таких продуктів, як Garnier Olia і Color Naturals, отримати чорний колір волосся може навіть блондинка. Головне, витримати фарбу потрібний час і регулярно оновлювати свій колір.

##За темним волоссям необхідно доглядати##
Як і будь-який інший відтінок пофарбованого волосся, ваше нове чорне волосся буде потребувати догляду, щоб якомога довше залишатися насиченим і яскравим. Регулярно використовуйте шампунь і кондиціонер для фарбованого волосся, щоб зберегти його красивим і доглянутим. Маски для волосся – ще один чудовий варіант для догляду за волоссям. Тим більше, що вибір масок такий великий: одні для захисту кольору, інші для максимального насичення тощо.

Тепер ви знаєте більше про чорне волосся, то чого чекаєте? Сяйво чорного кольору волосся Білосніжки у межах досяжності!