black 1920x336 black 1920x336

Що потрібно знайти перед фарбуванням у темний колір?

Плануєте перефарбуватися у темний колір? Тоді вперед! Головне, пам’ятайте про ці три важливі речі, перед тим, як наносити фарбу.

Чи мріяли ви колись мати чорне, як ніч, волосся?

Чорний – це сміливий і драматичний колір волосся, який дасть вам багато варіантів при виборі аксесуарів та одягу. Прочитайте кілька важливих речей, про які варто пам’ятати перед фарбуванням волосся у темний колір.
 
Темних відтінків фарби для волосся більше, ніж ви думали
Не існує єдиного чорного відтінку. Перманентна чорна фарба для волосся може мати від насиченого чорного до синє-чорних і шоколадних віддінків. Правильний відтінок залежить від вашого натурального кольору.
     
Для холодної шкіри з рожевим підтоном рекомендуємо холодні відтінки. Нейтральні: Color Sensation, Olia, Color Naturals 3.0, 2.0, 1.0 (від світлішого до насиченого чорного). З холодним синім рефлектом Color Naturals 2.10. Особливо темний, насичений чорний колір Color Naturals 1+.

Для шкіри з золотистим відтінком рекомендуємо теплі або нейтральні відтінки чорного. До теплих відносяться 3.3, 3.23 Color Naturals.
 

Можливо, знадобиться фарбуватися не один раз
Завдяки останнім досягненням стійкі фарби для волосся Гарньєр різних віддінків стали ще більш ефективними. За допомогою таких продуктів, як Garnier Olia і Color Naturals, отримати чорний колір волосся може навіть блондинка. Головне, витримати фарбу потрібний час і регулярно оновлювати свій колір.

За темним волоссям необхідно доглядати
Як і будь-який інший відтінок пофарбованого волосся, ваше нове чорне волосся буде потребувати догляду, щоб якомога довше залишатися насиченим і яскравим. Регулярно використовуйте шампунь і кондиціонер для фарбованого волосся, щоб зберегти його красивим і доглянутим. Маски для волосся – ще один чудовий варіант для догляду за волоссям. Тим більше, що вибір масок такий великий: одні для захисту кольору, інші для максимального насичення тощо.

Тепер ви знаєте більше про чорне волосся, то чого чекаєте? Сяйво чорного кольору волосся Білосніжки у межах досяжності!