CN 1920x336 CN 768x420

Подобається тренд на холодний блонд? Ось інструкція, як його досягти в домашніх умовах.

Раніше холодний блонд значив похід до салону, довготривалу процедуру та здоровенький чек. Зараз  потрібно лише правильно обрати фарбу та знати кілька простих правил фарбування у блонд-відтінок. Читайте далі і дізнайтеся, як досягти трендового відтінку і що робити, щоб він залишався свіжим. 

Коли ви думаєте про ультрасвітле волосся, колір, який ви, мабуть, собі уявляєте, це платиновий – холодний блонд з розкішним блиском. Десятиліттями платиновий відтінок був найпопулярнішим серед жінок, які хотіли стати блондинками, починаючи з зірки 50-х Мерілін Монро і до сьогоднішніх ікон стилю, таких як Гвен Стефані. Платинове волосся – ікона сучасності. Та що, як ви вже спробували цей відтінок і вам хочеться чогось новенького? Або ви тільки плануєте стати блондинкою і мрієте мати цей сріблястий відтінок? Тоді ми з радістю докладніше розкажемо вам про холодні віддтінки фарб для волосся, адже їх у нас дійсно чимало. Адже ультрасвітлі холодні блонди – це дійсно тренд на всі часи.

 

Як досягти платинового холодного блонду вдома без освітлювача 
Як і для всіх суперсвітлих відтінків, вам, можливо, знадобиться невелика підготовка перед використанням холодних відтінків фарб для волосся в домашніх умовах. Наприклад, якщо у вас дуже темне волосся, вам доведеться зробити кілька кроків, щоб висвітлити його або тонувати після освітлення, щоб досягти потрібного відтінку.

 

Якщо у вас уже світле волосся 
Якщо у вас світло-каштанове або русяве волосся, вам не потрібен освітлювач. Без нього теж можна досягти відтінку холодного блонду. Просто обирайте  ультраосвітлюючі блонди Color Naturals або Color Sensation. Максимальна дія освітлення таких фарб – до 5 тонів.
Або ви можете обрати Olia, яка не містить аміаку і захищає волосся під час фарбування, тому ви отримаєте в результаті трендовий холодний блонд, не пошкодивши волосся.

 

 

Якщо у вас  темне волосся
Якщо у вас темно-каштанове волосся, а то й темніше, то спочатку вам необхідно висвітлити волосся освітлювачем, щоб досягти бажаного ефекту. Висвітлення волосся раніше виконувалося тільки професіоналам, але з освітлювачем E0 Color Naturals ви можете досягти ефективного результату самостійно. Завдяки особливому компоненту у складі – освітлюючій пудрі – освітлення з Garnier дозволяє отримати результат на 7 тонів вище. Рекомендуємо через 15 діб після освітлення нанести на волосся фарбу бажаного відтінку.

Одним з недоліків пофарбованого у блонд волосся є  вимивання холодного пігменту, що веде до появи натуральної «жовтизни» волосся. Аби підтримувати холодний блонд, то варто регулярно використовувати засоби для тонування волосся бажаного відтінку. Тонування волосся між перманентним фарбування дозволяє мати бажаний колір постійно без шкоди для волосся. Чергуйте його з шампунем такі засоби зі звичайними і не забувайте регулярно застосовувати  засоби з догляду за волоссям: бальзами або маски та кондиціонер, щоб довше зберігати блиск волосся.