Garnier Baner Site July 2019 1920x336 id 13730 B4 Garnier Baner Site July 2019 768x420 id 13730 B4

Причини, чому варто використовувати засоби для догляду за шкірою з SPF, щоб захистити свою шкіру

Переймаєтеся через вплив UV-променів на вашу шкіру? Ось причини, чому варто користуватися спреєм з SPF

Якщо ви вже закохані у постійне зволоження і у переваги засобів для обличчя, то уявіть, як вони можуть спростити щоденний догляд, якщо матимуть функцію захисту від шкідливих сонячних променів. Так-так, це правда! Нарешті вже існують засоби для догляду за шкірою з  SPF-захистом. Поєднання декількох видів догляду за шкірою в одному продукті може зробити його суперзручним та стати постійним засобом у щоденному використанні. Читайте далі, як засоби можуть змінити ваш режим.

1. Як скпрей з SPF-захистом забезпечують краще покриття
Родом з інноваційного корейського світу краси, міст для обличчя став улюбленцем усього світу через миттєве зволоження, підтримування м’якості шкіри та захист. Засоби для обличчя з високим рівнем SPF просунулися ще далі у захисті шкіри від сонця. Звичайний сонцезахисний крем вже пропонує повне покриття, але його багата текстура інколи веде до того, що люди використовують його рідко, бо бояться що він лишатиме сліди та буде липким. Часто це значить нехтування перевагами захисту, яке так необхідне, щоб зберегти красу шкіри на довгі роки. На щастя, так само, як і звичайні засоби для обличчя, спрей з SPF забезпечує зволоження, не псує макіяж, швидко і легко висихає та захищає від сонця. Спробуйте Амбр Солер SPF 50+ - спрей для обличчя з надійним рівнем захисту від сонця.
     
2. Чому спрей для обличчя забезпечує кращий захист від сонця 
Коли справа доходить до захисту обличчя та тіла від сонця, більшість знає, наскільки важливо добре змаститися сонячним кремом від засмаги на пляжі. Під палаючим тропічним сонцем отримати опік від UVB-променів дуже легко. Після закінчення літніх днів потреба у сонцезахисному кремі для обличчя, здавалося б, зникає. І лише невелика кількість людей розуміє, що руйнівний вплив UVA-променів переслідує їх і після відпустки. Запам’ятайте, якщо світить сонце, то воно випромінює UVA, а він руйнує шкірний білок, сприяє передчасному старінню і розвиткові ракових клітин навіть взимку! Тому засоби від засмаги потрібні не лише влітку на пляжі. Ваше обличчя бере на себе тягар цих променів, оскільки воно завжди відкрите і легко піддається впливу. Використання спрею з SPF для зволоження кілька разів на день означає, що ви можете захистити шкіру і зберігати її молодою та сяючою ще довго.

3. Як засоби з SPF захищають шкіру від забруднень
Ультрафіолетові промені не просто завдають прямої шкоди. Вони взаємодіють з забрудненням повітря, продукуючи вільні радикали, які швидко атакують вашу шкіру.  В результаті, вплив цих вільних радикалів послаблює поверхню шкіри, роблячи її менш стійкою до ультрафіолетових променів від сонця. Оскільки це є однією з найпоширеніших причин передчасного старіння, то не буде зайвим захищати шкіру захисним кремом від сонця. Для ніжної дитячої шкіри спробуйте Амбр Солер SPF 50+ Анти-Пісок- сонцезахисний сухий спрей для нелипкою текстурою, стійкий до піску!
Тепер, коли процес захисту шкіри від сонця став таким простим, більше немає причин нехтувати ним впродовж року.