Garnier Baner Site July 2019 1920x336 id 13730 B3 Garnier Baner Site July 2019 768x420 id 13730 B3

Чому міцелярна вода ідеально підходить твоїй шкірі? Її переваги та способи використання

Подразнити шкіру дуже легко, якщо користуватися неправильними очищувальними засобами або методами. Що таке міцелярна вода та які переваги вона має у догляді за шкірою?

Якщо у вас чутлива шкіра, то ви знаєте, що щоденне очищення може стати викликом. Агресивне витирання залишків макіяжу з обличчя – останнє, що ви маєте робити, але й лишати їх теж не можна, бо це подразнює чутливу шкіру. А якщо є спосіб очищення шкіри без скрабування або навіть умивання? Зустрічайте – ми розкажемо вам, що таке міцелярна вода, в чому полягають її корисні властивості, як міцелярна вода допомагає від прищів та які ще існують засоби для очищення шкіри обличчя.

 

Що таке міцелярна вода та як очистити шкіру обличчя з її допомогою?
Міцелярна вода – це суперм’який засіб для очищення, який перевернув уявлення про домашній догляд за собою та змінив всю індустрію краси. Міцелярна вода особливо корисна для чутливої шкіри. Вона очищує, притягуючи та захоплюючи бруд. Молекули міцели обережно притягують бруд, наче магнітом, щоб заблокувати у скупченнях зайвий жир, залишки макіяжу і навіть дим, які потім легко видаляються з шкіри.

 

Чому міцелярна вода корисна для чутливої шкіри?
Міцелярна вода це суперм’який засіб для очищення, який перевернув уявлення про домашній догляд за собою та змінив всю індустрію краси. Вона очищає шкіру без надмірних зусиль з вашого боку і, головне, не порушує баланс, який так важливо підтримувати. М’яка дія міцелярної води не руйнує бар’єр чутливої шкіри і не подразнює її. Тому продукт ідеально підходить цьому типу шкіри. І якщо звичайна вода сушить шкіру, то ви можете використовувати міцелярну воду незмиваючи її! Активні речовини міцелярної води діють ніжно і очищають від жиру та забруднення у той час, як гліцерин зволожує та пом’якшує шкіру. 

 

Як застосовувати міцелярну воду
Це дуже просто! Налийте трохи міцелярної води на ватний диск та легенько, круговими рухами, протріть ним обличчя. Для очищення зони навколо очей спробуйте двофазна міцелярна вода «Ультра догляд» для чутливої шкіри та очей. У формулі, перевіреній дерматологами, є екстракт волошки, який століттями використовувався для очищення зони навколо очей. А для зняття макіяжу з інших ділянок обличчя використовуйте двофазну міцелярну воду з оліями. Цей ніжний, але дієвий продукт має функцію тоніка та змиває навіть водостійку косметику. Або для регулярного очищення спробуйте класичну міцелярну воду Garnier для чутливої шкіри, яка залишає шкіру чистою та не шкодить її екососитемі.