Garnier Baner Site July 2019 1920x336 id 13730 B2 Garnier Baner Site July 2019 768x420 id 13730 B2

Чорні цятки, акне і плями на обличчі: яка між ними різниця та як лікувати?

Ви постійно боретеся з недоліками, але не впевнені, звідки вони беруться? Дізнайтеся більше про різницю між чорними цятками, акне та прищами.

«Недоліки шкіри» сильно псують зовнішній вигляд шкіри обличчя? Якщо ви маєте звичайні чорні цятки або тривалішу боротьбу з вашою шкірою, важливо розуміти, з якими видами недоліків ви маєте справу. 
     
Яка різниця між вуграми та іншими цятками? Що таке акне?
     
Будь-який  недолік впливає на стан шкір: деякі дефекти шкіри виглядають червоними та подразненими, а інші менш помітними. Чорні цятки виникають через закупорені пори. Вони з’являються саме на поверхні шкіри, і сама їхня назва описує зовнішній вигляд: чорні цятки. На відміну від інших недоліків, вони відкриті, а це означає, що повітря у контакті з ними робить пори темними. Білі прищі схожі на них, вони також виникають, коли пори забиваються, але у цьому випадку вони знаходяться під поверхнею шкіри. Повітря до них не дістає, тому вони найчастіше мають колір вашої шкіри, але проявляються як маленькі та інколи болісні пухирці. Акне з’являється далеко під шкірою. Нерівності, викликані акне, часто супроводжуються болючими пульсаціями і, на відміну від звичайних прищів, не мають пор. Також акне пов’язане з гормональним дисбалансом. Якщо з вашими гормонами не все гаразд, то акне може виникати десь у той самий час, що і ваш період менструації, на підборідді та біля роту. Ніколи не видавлюйте їх, адже є велика ймовірність зараження. Звичайні прищі ще називаються пустулами або гноячками. Часто вони червоні і явно виділені та мають білу чи жовту цятку в центрі, яка так і проситься, щоб її вичавили. Звісно, ліпше цього не робити, бо може лишитися шрам.
     

 

Найліпше вирішення проблеми чорних цяток і акне. Як позбавитися від прищів?
     
Ваші щоденні звички та використання засобів від прищів на обличчі можуть мати великий вплив на шкіру. Використання очищуючого гелю проти недоліків з активованим вугіллям Чиста Шкіра Актив зранку та ввечері буде гарним початком у догляді за обличчям. Також, до щоденного догляду варто додати тонік, який підходить вашому типу, оскільки він забере зайвий жир та омертвілі клітини шкіри. Зволожуючий крем має посідати важливе місце, оскільки сухість шкіри може призвести до серйозних подразнень та стати перепоною на шляху лікування. Обирайте крем, відповідно до вашого типу шкіри, щоб уникнути забиття пор. Для додаткового догляду використовуйте маски для обличчя, для очищення та надання свіжості шкірі обличчя. Чорні тканинні маски «Очищуюче вугілля» одночасно очищують, зволожують та звужують пори шкіри обличчя.
Для кращого результату використовуйте маску-плівку з вугіллям, що ефективно видаляє чорні цятки та залишки забруднень на обличчі, особливо в Т-зоні (ніс, лоб, підборіддя). 
     
Розуміння потреб вашої шкіри – це перший етап у боротьбі з чорними цятками, прищами та акне. Розібравшись у термінології, можна точно визначити, як позбутися прищів на обличчі та який щоденний догляд вам потрібен, щоб шкіра лишалася зволоженою та збалансованою.