Garnier Baner Site July 2019 1920x336 id 13730 B6 Garnier Baner Site July 2019 768x420 id 13730 B6

Як боротися з тьмяною шкірою: слідуйте нашим топ 4 порадам, як зробити шкіру сяючою

Якщо ваша шкіра виглядає втомленою, сухою або тьмяною, то ви напевно вже цікавилися, як це виправити. Дотримуйтеся цих 4 порад, щоб миттєво зробити шкіру здоровішою та сяючою.

Хоч раз в житті, але кожен зустрічався з проблемою тьмяної шкіри. На щастя, ви можете зробити її знову здоровою і сяючою миттєво. Читайте про наші топ 4-поради, як боротися з тьмяністю та як зробити шкіру сяючою.

Крок 1: Очищення
У вирішенні більшості проблем зі шкірою лежить питання її правильного очищення. Повсякденне життя, а особливо у місті, йде поряд з щоденним забрудненим повітрям і токсинами. Коли ці речовини накопичуються на обличчі, то воно стає тм’яним. Оберіть м’який, але ефективний очищувальний засіб для обличчя та використовуйте його регулярно.

Крок 2: Відлущування
Омертвілі клітини – одна з найчастіших причин тьмяності шкіри. Це частина абсолютно нормального процесу. Але якщо вчасно їх не позбуватися, то шкіра втрачає свій здоровий блиск. Спробуйте гель для вмивання Чиста Шкіра Актив 3 в 1 з часточками вугілля. Його формула делікатно відлущить омертвілу шкіру.

Крок 3: Зволоження
Тм’яний колір шкіри також може бути свідченням дегідрації. Важливо кожного дня використовувати зволожувальний крем перед сном, після зняття макіяжу та очищення. Використовуйте крем з легкою формулою, щоб не обтяжувати шкіру. Один чи два рази на тиждень радуйте свою шкіру тканинними масками для обличчя Garnier Fresh Mix. Вони легко наносяться і зволожують шкіру, коли це необхідно.

Крок 4: Захист
Ще один винуватець тьмяної шкіри – це сонце та його негативний вплив. Чим довше ваше обличчя знаходиться на сонці, тим сухішим воно стає. Також надлишок сонця викликає плями на обличчі, які роблять шкіру тьмянішою. Зранку перед виходом нанесіть зволожувальний крем з SPF фактором, щоб захистити свою шкіру.
Ви питали, як зробити шкіру більш сяючою? Дотримуйтеся цих простих правил і все вийде!