Garnier Baner Site July 2019 1920x336 id 13730 B1 Garnier Baner Site July 2019 768x420 id 13730 B1

Як вирішити проблему чорних цяток: 5 кроків для їхнього попередження

Це така сама частина життя, як смерть та виплата податків, але це не значить, що ви маєте просто з цим змиритися! Покроково дотримуйтеся цих порад, щоб позбутися чорних цяток та мати чисту шкіру.

Всі знайомі з цими чорними плямочками, першими сигналами закупорених пор – ненависними чорними цятками. Та чи існує якийсь перевірений шлях або продукти, щоб позбутися чорних цяток на носі та обличчі? Звісно є, тому читайте далі!
Почніть серйозно ставитися до очищення
Відлущуйте омертвілі клітини шкіри кожного тижня
Користуйтеся смужками для пор для місцевого очищення
Обирайте продукти з інгредієнтами, які абсорбують надлишковий жир
Ведіть здоровий спосіб життя

Як боротися з чорними цятками:

Крок 1: Почніть серйозно ставитися до очищення
Використання хорошого очищувального засобу – ключ до зменшення та попередження появи чорних цяток, оскільки він забирає надлишковий жир зі шкіри, який закупорює пори. Найліпший варіант – той, що призначений для жирної шкіри, наприклад, ультраочищуючий гель проти недоліків з активованим вугіллям Чиста Шкіра Актив. Він призначений для щоденного використання.

 

Крок 2: Скрабуйте щотижня
Відлущування омертвілих клітин шкіри – прекрасний спосіб регенерувати і збалансувати виділення жирових залоз. Зверніть увагу на продукти, спеціально розробленні для шкіри, схильної до появи чорних цяток. У їхньому складі можуть бути елементи для відлущування, такі як перліт, LHA  або антибактеріальні фактори, такі як саліцилова кислота, яка прекрасно підходить проблемній шкірі. Щотижневе використання скрабу може зробити диво. Видалить надлишковий себум або бруд з ваших пор, активізує вашу шкіру. Спробуйте Чиста Шкіра Актив 3 в 1 – і результат ви помітите одразу.

 

Крок 3: Відклейте бруд
Маска-плівка, Чиста Шкіра Актив, з вугіллям проти чорних цяток, 50 млідеальна для очищення Т-зони (ніс, лоб, підборіддя). Вона дієва – це точно! Але не забувайте, що маски проти чорних точок на носі та підборідді лише борються з симптомами, а не вирішують проблему, тому все ж варто подумати про зміну щоденного догляду за шкірою.

 

Крок 4: Відкрийте силу вугілля
Маска для обличчя чи скраб, призначені для шкіри, схильної до появи чорних цяток, які мають у складі вугілля, абсорбують надлишковий жир та роблять її чистою та свіжою. Чорна тканинна маска від чорних точок, очищуюче вугілля – це поєднання зволоження, очищення та зменшення недоліків шкіри. Натуральні інгредієнти не тільки володіють сильним абсорбуючими властивостями, а й ефективно звужують пари.

 

Крок 5: Змініть щось у стилі житт
Насамкінець не забувайте про речі, які ви вже напевно чули – захищайте шкіру від прямих сонячних променів і не нехтуйте сном. Ці прості істини – найліпші друзі здорової шкіри, які точно знають, як позбутися чорних цяток.

 

Чому з’являються чорні цятки?

Причина виникнення чорних цяток проста. Наша шкіра виділяє натуральний жир, себум, який підтримує її, робить сильною та пружною. Проблеми виникають тоді, коли пори закупорюються і себум накопичується в них та створює чорні цятки. Напевно, ви пробували їх вичавлювати, але це могло призвести до утворення шрамів і тільки нашкодити більше. Не повторюйте таких помилок. Дотримуйтеся 5 описаних кроків у щоденному догляді, і чорні цятки під контролем!