Superfood papaya 1920s336 Superfood papaya 768s420

Як зачесати кінський хвостик? Дотримуйтеся цієї простої покрокової інструкції

З боку виглядає, ніби кінський хвостик – це легка зачіска, але вона може викликати труднощі через різні типи та довжину волосся. Читайте швидку покрокову інструкцію, як зробити ідеально гладенький кінський хвіст.

Зачіска хвіст може здатися дуже простою зачіскою на середнє волосся, проте вона, безперечно, привертає увагу. Але часто її створення перетворюється у подвиг, особливо, коли потрібно підкорити грубе або кучеряве волосся. Читайте, як додати трохи фантазії до цієї класичної легкої зачіски на кожен день, зробивши ваш образ ефектнішим.

Крок 1: Підготуйте волосся до укладання

Крок 2: Розчешіть волосся з доглядом, що не потребує змивання. Використовуйте маску 3в1 Botanic Therapy Кокосове Молочко та Макадамія. Цей засіб зробить волосся еластичним та м'яким на дотик

Крок 3: Зав’яжіть кінський хвіст високо або низько 

Крок 4: Прикрасьте зачіску

 

 

Як зробити зачіску «кінський хвіст» начосом?


Крок 1: Підготуйте волосся до укладання

Щоб зробити красивий кінський хвостик, волосся має бути м’яким. Почніть робити зачіску вже на вимитому з шампунем і кондиціонером волоссі, щоб воно було м’яким та податливим. Fructis Гудбай посічені кінчики шампунь і кондиціонер - це ідеальні засоби, щоб підготувати волосся до цієї та інших простих зачісок на середнє волосся. Цей крок особливо важливий для короткого волосся, яке легко вистрибує, коли пасма не гладенькі. А якщо ваше волосся втрачає свою силу, стає сухим і ламким, то використовуйте шампунь та кондиціонер Fructis Ріст На Повну Силу! В основі засобів - унікальне поєднання Кераміда та екстракту Яблука, що відновлює структуру волосся і повертає йому силу.


Крок 2: Пом’якшіть і розчешіть волосся з доглядом, який не потребує змивання
Щоб волосся було гладеньким і, в той самий час, слухняним та таким, до якого хочеться доторкнутися, використовуйте Fructis Гудбай посічені кінчики 10-в-1 як базу. Нанесіть його на волосся так, щоб воно потрапило на кожне пасмо. Якщо у вас товсте або кучеряве волосся, то можна нанести цей продукт на окремі неслухняні пасма.


Крок 3: Зав’яжіть хвостик високо або низько
Положення хвоста може багато про що сказати. Високий – виглядає драматично, трохи спортивно, у той час як низький, перекинутий на один бік, натякає на легку елегантність та романтичність. Вирішіть, як саме ви хочете виглядати, а потім закріпіть хвіст еластичною резинкою. На ідеальних зачісках не може бути видно резинок, тому відділіть одне пасмо, закрутіть навколо хвоста і зафіксуйте шпильками.

Крок 4: Прикрасьте зачіску
Тепер, коли у вас ідеально гладенька основа, додайте до вашого хвоста прикрасу. Ви можете накрутити його щипцями для завивки, щоб створити крутий неочікуваний образ, або переплести тонкими косами чи артистично накрутити кінці у різні боки. Також ви можете дістати кілька пасм, щоб створити ефект вітру у волоссі. Якщо вашому волоссю не вистачає довжини для досягнення цього ефекту – оберіть варіант у вашому улюбленому стилі

Чому зволоження таке важливе для кінського хвоста?
Зволожені пасма після шампуню та кондиціонеру Fructis Кокосовий Баланс більш податливі, стійкі і краще виглядають. Таке волосся найлегше зав’язується у ефектний кінський хвостик і привертає до вас увагу!