CS 1920x336 CS 768x420

Фарбування волосся в домашніх умовах: покрокова інструкція

Фарбувати волосся вдома стало простіше, ніж будь-коли. Але ви повинні обрати правильні методи, щоб отримати професійний результат. Нижче наведена покрокова інструкція, яка допоможе вам у цьому.

Фарбування волосся в домашніх умовах стало ще легшим і зручнішим. Якщо ви новачок або експерт у цій справі, ось кілька порад, які з легкістю допоможуть отримати якісний результат.


1: Оберіть правильний відтінок

2: Підготуйте все необхідне

3: Фарбуйте від коренів до кінчиків

4: Підтримуйте свій колір
     

Крок 1: Оберіть правильний відтінок
При виборі ідеального відтінку зверніть увагу на тон вашої шкіри (холодний або теплий) та колір очей. Холодні кольори, такі як попелястий і платиновий блонд, підсилюють природно прохолодний колір обличчя з ледве блакитним або рожевим підтоном. Мідні або золоті відтінки, як правило, доповнюють золоті та персикові підтони шкіри.

Color Naturals – це стійка аміачна фарба, що має у складі олії, які турбуються про волосся до та після фарбування. Чудово підходить для 100% зафарбовування сивини. Color Sensation – стійка аміачна фарба, що подарує насичені, особливо виразні кольори високої стійкості та дзеркальний блиск волосся. У її складі присутні перламутр та есенція троянди. Olia – це фарба з особливою технологією ODS: фарба активується оліями, яких у складі цілих 60%. Фарба не тільки не пошкоджує волосся, але й покращує його якість.

Крок 2: Підготуйте свої інструменти
Щоб процес фарбування пройшов успішно, знайдіть всі необхідні інструменти. Рукавички вже є в наборі, а от пензлі для нанесення, гребінець, прозорий бальзам для губ, який можна нанести на лінію росту волосся, старий одяг і рушник, щоб витерти плями, треба знайти самостійно. Для отримання оптимальних результатів не мийте волосся за день до фарбування. Також важливо прочитати інструкцію та за 48 годин до фарбування волосся вдома провести тест на схильність до алергії. Це обов’язково!

 

Крок 3: Фарбуйте від коренів до кінчиків
Почніть покраску волосся з коренів, бо ця частина потребує більше часу для обробки кольору. А потім продовжуйте наносити фарбу по довжині волосся. Використання двох дзеркал допоможе вам чітко побачити задню частину голови. Обов'язково дотримуйтеся часових обмежень в інструкції та вдягніть шапочку для душу та стару футболку. Перед змиванням додайте на волосся трохи води та помасажуйте його протягом хвилини, це полегшить змивання фарби. Змивайте фарбу з волосся, доки вода не стане прозорою, і обов’язково застосуйте кондиціонер для стабілізації закріплення відтінку.

 

Крок 4: Підтримуйте свій колір+
Але до того, як пофарбувати волосся вдома, майте на увазі, що доведеться профарбовувати корені не рідше одного разу на місяць. Це у випадку радикальної зміни відтінку.
     

Дотримуйтеся цих порад
Покраска волосся вдома стала легше, ніж будь-коли завдяки появі високоякісних і легких у використанні фарб. Але обов’язково дотримуйтеся наведених вище порад – і ви будете отримувати бажаний результат кожного разу!