Garnier Baner Site July 2019 1920x336 id 13730 B5 Garnier Baner Site July 2019 768x420 id 13730 B5

Як правильно організувати щоденний догляд за шкірою: 4 кроки до здоровішої шкіри

Хочете правильно організувати щоденний догляд за шкірою, але не знаєте, з чого почати? Доглятуне обличчя – це не тільки використання необхідних продуктів. Читайте про всі кроки по догляду за шкірою і про їхню правильну послідовність.

Як правильно доглядати за шкірою обличчя? Прекрасне питання, але якщо ви не знаєте на нього відповіді, то скоріш за все ваша шкіра зараз страждає. Читайте далі наші прості щоденні поради по догляду за обличчям, щоб воно лишалося м’яким та світлим. Ось ці 4 прості кроки:

Крок 1: змивайте макіяж

Крок 2: очищуйте шкіру

Крок 3: використовуйте тонік або скраб

Крок 4: наносьте зволожуючий крем

Як доглядати за шкірою обличчя 

Крок 1: Змивайте макіяж
Якщо ви користуєтеся декоративною косметикою, то неважливо, яка послідовність вашого теперішнього щоденного догляду за шкірою обличчя, цей крок має бути першим. Для чутливої шкіри використовуйте міцелярну воду Garnier замість звичайного засобу. У неї надзвичайно м’яка формула і ще вона ефективна в очищенні шкіри від макіяжу та важких забруднень. Щоб зняти навіть водостійку косметику, використовуйте міцелярну воду з маслами від Garnier. Нанесіть трохи Garnier на ватний диск, протріть обличчя і готуйтеся до здивування. Для очищення зони навколо очей спробуйте Експрес-засіб для зняття макіяжу з очей 2 в 1 Garnier Skin Naturals 

Крок 2: Очищуйте шкіру
Якщо ви використовуєте міцелярну воду, то вам не потрібно знову вмиватися, бо шкіра вже буде достатньо чистою. А якщо ви прагнете супер чистої шкіри, то чому б не скористатися міцелярною водою з двофазовим очищенням Garnier Skin Naturals?

Крок 3: Використовуйте тонік або скраб
Оскільки міцелярна вода насправді видаляє бруд з обличчя і очищує пори, то наступне використання тоніку вам не потрібне. Тим не менш, ви повинні використовувати ніжний відлущуючий крем, легкий скраб або спонж-конняку, щоб видалити омертвілі клітини шкіри, якщо необхідно. Чиста шкіра 3в1очищує, відлущує і матує шкіру завдяки спеціальній формулі з цинком, пемзою та глиною.

Крок 4: Наносьте зволожуючий крем
Ви вже на фінішній прямій у щоденному догляді за шкірою, і вона у вас вже світиться! А щоб вона лишалася такою впродовж дня, використовуйте зволожуючий крем для вашого типу шкіри: сухої, жирної, комбінованої чи чутливої. Для сухої шкіри підходять більш багаті та концентровані формули крему, в той час як для жирної – легкі лосьйони та гелі.

 

Використовуйте ці правила догляду за шкірою, і ваш організм буде вам вдячний протягом багатьох років.