Superfood amlaSOS 1920s336 Superfood amlaSOS 768s420

Як піклуватися про волосся? 7 порад від експертів для щоденного догляду

Якщо ви повернулись до природнього кольору волосся, вам необхідно знати, як за ними піклуватися. Читайте наші поради від вибору кондиціонеру до правильних звичок у щоденному догляді, щоб ваші кучері були здоровими та сяючими.

Неважливо, чи у вас завжди був натуральний колір волосся, чи ви надаєте перевагу фарбуванню, прислухайтеся до 7 простих порад щодо правильного догляду за волоссям, аби підтримувати його здоровий вигляд.

Кондиціонер, кондиціонер і ще раз кондиціонер 
Коли волосся стає сухим, воно буває схильним до ламкості, а це означає, що йому необхідний додатковий догляд. Але як доглядати за волоссям, ще треба знати. Для миття волосся використовуйте шампунь, а наступним етапом обов’язково має бути використання кондиціонеру. Спробуйте Fructis Superfood Алое, який можна використовувати як кондиціонер або маску, так і догляд без змивання. Цей засіб містить екстракт алое, олію сої, соняшника, кокосу, винограду, а також не містить силіконів для природного на дотик волосся. Завдяки такому складу маска зволожує сухе волосся. Кілька разів на тиждень нанесіть цей багатий поживними речовинами продукт на волосся, зосереджуючи особливу увагу на кінчиках, аби максимально пом’якшити їх.

1 - Догляд за волоссям після фарбування
Якщо раніше ви надавали перевагу фарбуванню волосся, особливо обережно обирайте продукти для укладки. Завжди пересвідчуйтеся, що муси, гелі або спреї піклуються про волосся під час укладки, а не навпаки, пошкоджують його.

2 - Тримайтесь подалі від гарячого
Намагайтесь не сушити феном ваше волосся, наскільки це можливо. Старайтесь уникати негативного впливу гарячого повітря від фенів або інших інструментів для укладання волосся. Спробуйте cироватку від Fructis Гудбай Посічені Кінчики. Її унікальна формула збагачена екстрактом Амли, що відновлює волосся по всій довжині і захищає його від негативного зовнішнього впливу.

3 - Укладання без шкоди для волосся
Якщо у вас кучеряве волосся, замість укладки гарячими інструментами, закрутіть пасмо мокрого волосся у джгут і залиште його до висихання. Вуаля! У вас красиві та абсолютно здорові локони.

4 - Додайте трохи олійки
Зволожуйте волосся протягом всього дня за допомогою невеликої кількості олій. Наприклад, олія-еліксир Fructis Потрійне відновлення для всіх типів волосся. Завдяки легкій, не обтяжуючій формулі з фруктовими оліями та 3-гліцеридом, олія-еліксир миттєво живить волосся, робить його шовковистим і сяючим здоров’ям.

5 - Не чіпайте
Часте розчісування та постійний жар від фену посилюють сухість і ламкість волосся. Тож намагайтесь звести їх до мінімуму. Ви можете почати робити такі нескладні зачіски, як твіст-аут (пучок) або заплітати коси, які не так обтяжують волосся.

6 - Не вирівнюйте
Щипці для завивки або випрямлення волосся сильно його пересушують. Це одна з головних причин ушкоджень. Спробуйте інші способи укладання волосся, які більш бережливі до нього.

7 - Піклуйтеся про себе та використовуйте засоби для догляду за волоссям — і ваша зачіска завжди буде виглядати на всі 100!