BT 1920s336 BT 768s420

4 найгарніші весільні зачіски для довгого волосся 2019 року

Шукаєте натхнення для весільного образу? У вас безліч варіантів. Можете зробити високу зачіску з фіксованими завитками або вільні хвилі та кучері, які спадають з плечей. Для стриманішого образу обирайте низький пучок або рівне гладке волосся.

Шукаєте красиві зачіски на весілля? Для нареченої, подружки нареченої та гостей є безліч варіантів укладок для довгого волосся. Тож до вашої уваги чотири найкращі вечірні зачіски 2019 року.

1. Елегантний низький пучок
Все геніальне – просто. Цей вираз стосується і весільних зачісок. Закрутивши низький пучок, ви виглядатимете дуже елегантно.
Крок 1: Причешіть волосся, використовуючи догляд, який не потребує змивання, для легкого покриття і закріпіть за допомогою резинки.
Крок 2: Просуньте ваш хвостик у пучок-пончик середнього розміру._
Крок 3: Рівномірно розподіліть волосся так, щоб воно покрило «пончик».
Крок 4: Зафіксуйте волосся шпильками в тон вашого волосся.
Цей образ швидкий та простий, і підходить для будь-якого типу волосся - від кучерявого до прямого. Така вечірня зачіска на довге волосся пасуватиме не лише нареченій, а й буде доречною для її подружок та гостей.

2. Швидка і легка висока зачіска з кучерями
Класичні високі весільні зачіски на довге волосся зазвичай потребують багато зусиль, щоб зафіксувати кожен кучер на правильному місці. Слідуйте цим простим правилам, щоб зробити зачіску, наче з салону.
Крок 1: Завийте волосся
Крок 2: Високо зачешіть волосся і зберіть у високий кінський хвіст. Зафіксуйте його еластичною резинкою.
Крок 3: Візьміть невеликі пасма волосся, обертайте їх навколо пальців і затискайте на обраному місці за допомогою шпильки.

3. Висока зачіска для подружок нареченої
Мила варіація швидкої зачіски на довге волосся в домашніх умовах – це два ідеальних пучки і два закручених пасма, які звисають спереду.
Крок 1: Нанесіть маску Botanic Therapy Кокосове молочко та Макадамія на сухе волосся для розгладження та пом’якшення
Крок 2: Зробіть прямий проділ на голові
Крок 3: Зафіксуйте кожну частину в кінських хвостик
Крок 4: Закрутіть їх наче шиньйони або обгорніть маленькі пучки-пончики.
Крок 5: Закріпіть шпильками


4. Головний весільний тренд
Не забувайте про головний весільний тренд - природність. У зв'язку з цим, ідеальна зачіска на весілля повинна виглядати просто і мінімалістично. Підготуйте своє волосся завчасно – використовуйте шампунь та кондиціонер серії Bothanic Therapy Кокосове молочко та Макадамія. Цей дует інтенсивно живить, робить волосся еластичним та м'яким на дотик. Волосся виглядає сильним та сяє красою!
Від простих високих зачісок, гладеньких та елегантних до вільних кучерів – існує безліч варіантів для весільного образу для довгого волосся.