Алое Вера

Алое вера з давніх-давен є незамінним засобом для догляду за шкірою та волоссям, тож дізнаймося про неабияку користь цього перевіреного часом натурального інгредієнта.

Hero Banner Image

Про алое вера

Алое вера інгредієнт з гелеподібного соку однойменної кактусоподібної рослини. Природним чином зволожуючи та охолоджуючи, вона заспокоює чутливу шкіру та допомагає уповільнити ознаки старіння, а поживна суміш вітамінів А, С та Е в її складі робить волосся міцнішим.
ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ
  • Алое вера, що використовується у продуктах Garnier, надходить з мексиканського штату Кампече.

    З 2019 року наш проєкт відповідальних закупівель алое вера в Кампече у Мексиці дає нам можливість долучитись до справи збереження біорізноманіття та захисту довкілля, а також впроваджувати методи органічного вирощування алое у громадах дрібних фермерів. Ми навчаємо та підтримуємо жінок у ролі очільниць проєкту.
  • Густа, напівпрозора, майже гелеподібна м'якоть алое вера, що міститься в листі, вважається одним з найдивовижніших і найнезвичайніших інгредієнтів, подарованих природою. У ньому багато води та неймовірно корисних вітамінів, мінералів і амінокислот.
  • Алое вера найбільш відомий (а також улюблений і прославлений) косметичний інгредієнт завдяки своїм зволожувальним і відновлювальним властивостям, а також неперевершеній здатності заспокоювати шкіру. Алое вера входить до складу багатьох популярних засобів Garnier для догляду за волоссям та шкірою і є одним з наших головних компонентів, оскільки воно багате на воду та цілий набір вітамінів, мінералів та амінокислот. У засобах для догляду за волоссям алое вера допомагає живити та зволожувати його. У засобах для догляду за шкірою воно діє як зволожувальний інгредієнт, який допомагає зціляти її від сухості, а також підходить для застосування навіть на чутливому типі шкіри.
  • Кажуть, що алое вера може допомогти зменшити прояв алопеції, сприяючи росту волосся. Проте переконливих наукових доказів того, що алое вера має таку властивість, немає.
  • Алое вера підходить для використання у свіжому вигляді (так, якщо у вас вдома є рослина алое вера, ви можете розрізати її листя і нанести липку гелеподібну речовину всередині на шкіру і волосся), а ще ми розробили формули кількох різних продуктів на його основі, що допоможуть полегшити ваше життя і уникнути чималого клопоту!

    Алое вера також можна використовувати на всіх типах шкіри. Ще одна причина, чому алое вера так добре підходить для зволожувальних шампунів, кондиціонерів і масок для волосся, полягає в тому, що воно підходить для всіх типів шкіри, навіть для чутливої. Також, його можна використовувати для всіх типів волосся.

Дізнайтеся про наші інші інгредієнти

ДІЗНАТИСЯ ЗАРАЗ