Бджолиний віск

Бджолиний віск, який виробляють медоносні бджоли, є цінним інгредієнтом у косметиці та догляді за волоссям: відкрийте для себе численні переваги цієї природної органічної речовини.

Hero Banner Image

Про бджолиний віск

Бджолиний віск, за допомогою якого бджоли вибудовують стінки стільників, є природним протектором з антиоксидантними, протизапальними та антиалергенними властивостями. Він зволожує та кондиціонує, допомагаючи пом'якшити шкіру та зменшити ознаки старіння, а у догляді за волоссям захищає від ламкості та висмикування в процесі розчісування.
ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ
  • Простими словами, бджолиний віск це натуральний віск, який виробляють медоносні бджоли. Латиною він називається «cera alba». Бджоли виділяють секрет, щоб побудувати стільники, в яких зберігається мед. Бджолиний віск складається з жирних сполук, які надають йому цікавих властивостей, і справляє дивовижно цілющий для волосся та шкіри ефект.
  • Бджолиний віск допомагає захистити волосся від зовнішніх агресивних чинників. Він також є ефективним зволожувачем, який сприяє утриманню вологи, що робить його чудовим засобом для сухого волосся. Завдяки цим властивостям бджолиний віск також може бути корисним у догляді за розпушеним волоссям. Одним словом, бджолиний віск інгредієнт, який блискуче долає проблеми ламкого, пошкодженого волосся.
  • Користь бджолиного воску для шкіри полягає в його здатності як емолієнта створювати захисну плівку, яка допомагає зменшити втрату води. Оскільки віск є інгредієнтом з високим вмістом жирів, часто запитують, чи можна застосовувати бджолиний віск на жирній шкірі. Досі не фіксувалося висипань на шкірі через застосування засобів з бджолиним воском, тому його можна додавати у догляд як за сухою, так і за жирною шкірою. У разі сумнівів перевірте на етикетці, чи є формула некомедогенною.

Дізнайтеся про наші інші інгредієнти

ДІЗНАТИСЯ ЗАРАЗ