Каолінова глина

Дізнайтеся, чому такий природний мінерал, як каолінова глина, витримав випробування часом у різних культурах як стародавній косметичний засіб.

Hero Banner Image

Про каолінову глину

Каолін це м'яка, природна глина, насичена мінералами, яка гарно поглинає вологу. Дбайливо впливаючи на волосся та шкіру голови, каолін використовується в лінійці Garnier Olia Highlights для ущільнення формули, створюючи оксамитову текстуру, що не розтікається, стійку фіксацію та рівний, природний вигляд.
ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ
  • М'яка каолінова глина, також відома як біла глина, є одним з найпоширеніших мінералів. Окрім використання всюди від паперу до гончарних виробів вона також є ключовим інгредієнтом у б'юті-індустрії. Протягом століть нею користувались по всьому світу, й особливо в Азії, як чудодійним засобом для догляду за шкірою.

    Найчастіше каолінова глина застосовується у догляді за шкірою, але також має багато переваг для волосся. На вигляд каолін — це тонко подрібнений порошок, який потім змішується з іншими інгредієнтами, утворюючи пасту. Завдяки неймовірній адсорбційній здатності інгредієнт ідеально підходить для зменшення жирності та потовиділення, а також для боротьби з небажаним блиском на переважній більшості типів шкіри.

    У догляді за шкірою каолін найчастіше використовується в очищувальних засобах для обличчя або масках. У догляді за волоссям його також застосовують у формулах масок і кремів для укладання, а ще він дуже ефективно діє в складі сухого шампуню.
  • Доповнення щоденного догляду за шкірою каоліном це один з найкращих способів зменшити надмірну жирність, адже він спрямовує і поглинає надлишок шкірного сала і поту на поверхні шкіри. Він також очищає і видаляє забруднення зі схильної до акне шкіри, що по суті означає, що він здатен робити максимально непомітними пори та сліди від акне. Каолін також особливо ефективно матує схильні до жирності типи шкіри.

    Аналогічно він діє на волосся та шкіру голови, видаляючи забруднення та поглинаючи жир, піт і шкірне сало. Каолінову глину можна застосовувати окремо у вигляді порошку або як інгредієнт у формулах для догляду за волоссям. Така універсальність означає, що глину можна використовувати для глибокої детоксикації волосся, збалансування стану та матування жирного волосся і навіть для боротьби з лупою. Також відомо, що вона стимулює функції волосяних фолікул, додаючи волоссю об'єму та текстури.
  • Вони обидві є поглинальними глинами мінерального походження, але мають різний мінеральний склад.
  • Хоча каолінова глина підходить для всіх типів шкіри, цей інгредієнт є найбільш корисним для тих, хто має жирну або схильну до акне шкіру, або для тих, хто шукає матувальних засобів для шкіри. Проте, оскільки каолін, як і більшість глин, загалом мають ультрапоглинальний ефект, у разі дуже сухої або чутливої шкіри, ймовірно, краще використовувати її лише для вмивання, зменшивши частоту використання, щоб уникнути ще більшого пересушування шкіри.

    Ті самі принципи стосуються волосся та шкіри голови. Якщо ваше волосся вже дуже сухе і ламке, краще не зловживати каоліновою глиною. І хоча її рекомендують використовувати проти лупи (яка, всупереч поширеній думці, виникає через надлишок жиру на шкірі голови), людям із сухою, схильною до лущення шкірою голови не варто використовувати каолінову глину занадто часто. І все одно це чудовий інгредієнт, який не шкодить жодному типу волосся.
  • Для шкіри каолінову глину найчастіше використовують у складі засобів для вмивання або масок. Залежно від того, наскільки жирна або схильна до акне ваша шкіра, найкраще використовувати її приблизно раз на день як засіб для вмивання або скраб, і тричі на тиждень як маску, щоб шкіра виглядала і відчувалася м'якою, гладенькою, без жирного блиску чого ми всі прагнемо, чи не так? Якщо у вас чутлива або суха шкіра, або є реакція на каолінову глину, краще використовувати її лише як засіб для вмивання, супроводжуючи м'яким масажем шкіри, і зменшити частоту використання.

    Що ж до використання на волоссі, то шукайте маски, в яких каолінова глина або біла глина зазначена як основний чи додатковий інгредієнт. Вона також напевне знайдеться в деяких засобах для укладання та сухих шампунях. Знову ж таки, якщо ви маєте зневоднене волосся та/або суху шкіру голови, уникайте зловживання цією глиною, поки не відновиться жировий баланс. Якщо ви використовуєте каолінову глину для усунення лупи, рекомендується щоденне використання, доки не зникнуть симптоми.

Дізнайтеся про наші інші інгредієнти

ДІЗНАТИСЯ ЗАРАЗ