Міцели

Моделі та візажисти боготворять їх, але як саме міцели, кулеподібні кластери, що містяться в міцелярній воді, допомагають вашій шкірі?

Hero Banner Image

Про міцели

Зважені у воді частинки міцели це поверхнево-активні речовини, які структурно мають два боки: олійну голівку та гідрофільний хвостик. Вони працюють як магніт, швидко та ефективно притягуючи засоби макіяжу, шкірне сало та забруднення, а м'якість очищувальних властивостей робить їх ідеальним засобом для чутливої шкіри.
ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ
 • Міцели утворюються з поверхнево-активних речовин (немильних мийних засобів), які складаються з гідрофільної (водолюбної) головної частини та ліпофільної (олієлюбної) хвостової частини і з'єднуються разом, створюючи міцели. Функцією міцел є притягнення забруднень, немов магнітом, огорнувши сферичною оболонкою, і таким чином сприяючи видаленню їх з поверхні шкіри ефективним і водночас щадним способом.
 • Міцелярна вода це засіб з оптимальним складом формули, спеціально створений для очищення шкіри та зняття макіяжу. Отже, міцелярна вода це не просто класичний тонік! Вона містить міцели звідси і її назва невидимі неозброєним оком структури, дисперговані у воді.

  У формулі міцелярної води міститься оптимальна концентрація таких міцел, що допомагає легко видаляти макіяж, шкірний жир, бруд, домішки та частинки забруднення.

  Одна з головних переваг міцелярної води полягає у простоті її формули. Приміром, класична міцелярна вода від Garnier містить лише сім інгредієнтів із переважним вмістом очищеної води та немильних поверхнево-активних речовин, а також дуже дружніх до шкіри зволожувальних інгредієнтів, як-от гіалуронова кислота та гліцерин, для насичення шкіри вологою та живленням.
 • Наша міцелярна вода підходить для всіх типів шкіри, для чутливих ділянок навколо очей, а також незамінна для тих, хто носить контактні лінзи, отже, може використовуватися вранці та ввечері для очищення та освіження шкіри або для зняття макіяжу, при цьому вона м'яко впливає на шкіру і не пересушує її.
 • Міцелярну воду можна використовувати кількома різними способами по-перше, як засіб для зняття макіяжу. Використовуйте її як перший крок у вечірньому очищенні, щоб розчинити і позбутися тонального крему, тіней, туші та сонцезахисного крему, нанесених впродовж дня.

  Його також можна використовувати як ранковий засіб для вмивання або освіження шкіри. Просто протріть обличчя багаторазовим косметичним диском перш ніж продовжити свій щоденний догляд за шкірою; після цього засіб не потрібно змивати, тож це справді найшвидший спосіб розпочати свій день.

  Міцелярна вода це універсальний засіб, який можна використовувати як one-step засіб для очищення або зняття макіяжу одним рухом, без подальшого змивання!

Дізнайтеся про наші інші інгредієнти

ДІЗНАТИСЯ ЗАРАЗ