ТКАНИННІ ПАТЧІ ЗВОЛОЖЕННЯ + СВІЖИЙ ПОГЛЯД Для шкіри навколо очей

 

6 г.

Інформація про Продукт

Влаштувати приємний SPA-сеанс, щоб подбати про здоров'я, красу і молодість шкіри, можна і в домашніх умовах. Головне - правильно підібрати засоби з високою концентрацією активних компонентів. Правильний вибір - тканинні патчі під очі «Зволоження + пружність» серії Skin Naturals.

Завдяки збалансованій ультралегкій формулі і активним компонентам вашій шкірі гарантований ніжний догляд. Кокосова вода, що володіє антиоксидантними властивостями, зволожує, знімає набряки і темні мішки, а також забезпечує приємний ефект прохолоди і свіжості. Гіалуронова кислота утримує вологу в шкірному покриві, а також активізує синтез колагену і еластину, тому шкіра стане більш пружною і гладкою.

Спосіб застосування: для більш сильного охолоджуючого ефекту зберігайте в холодильнику. Для застосування дістаньте патчі з упаковки і зніміть з них захисну плівку. Обережнонанесіть патчі на попередньо очищену шкіру. Розподіліть патчі на шкіру під очима. Залиште на 15 хвилин. Зніміть патчі. Обережнимимасажними рухами розподіліть залишки по шкірі або видаліть за допомогою ватного диску.