first fixed slider
greentea 465328

ЕЛІКСИР МОЛОДОСТІ

Китай, Японія, а потім і весь світ давно дізналися про приголомшливе дії, яке надає зелений чай на організм людини. Тонізація, омолодження і захист - лише невелика частина корисних властивостей зеленого чаю. Китаянки переконані, що саме любов до зеленого чаю допомагає їм зберегти прекрасний колір обличчя і виглядати молодше своїх європейських ровесниць.

ПРИГОЛОМШЛИВІ СКЛАД

Зелений чай - справжнє джерело корисних речовин і мінералів. До його складу входять:

- вітаміни: С, Р, А, F, K і групи В. Вони допомагають клітинам працювати в оптимальному режимі;
- мікроелементи: хром, марганець, селен, цинк та інші. Вони сповільнюють старіння і повертають молодість;
- алкалоїди Тенін і танін мають потужні антиоксидантні властивості і допомагають в боротьбі з вільними радикалами.

greentea 465328 1
greentea 465328 2

КОРИСТЬ ДЛЯ КРАСИ

Зелений чай чудово підходить для всіх типів шкіри і волосся, насичуючи їх здоров'ям і молодістю. Завдяки антиоксидантним властивостям алкалоїдів, зелений чай омолоджує тканини і уповільнює процес старіння.

ДЛЯ ШКІРИ ТА ВОЛОССЯ

Зелений чай особливо рекомендований для змішаної і нормальної шкіри. Він стимулює клітинний обмін, зміцнює судини, добре проникає в глибокі шари шкіри і підтягує контур обличчя. Завдяки зеленому чаю в складі косметичних засобів, шкіра зволожується, зменшується купероз, розгладжуються зморшки, підвищується тонус і пружність.

Зелений чай стимулює волосяні цибулини і живить їх, має антибактеріальну дію і знімає роздратування і сухість шкіри голови і волосся, допомагає при лупи і себореї, усуває жирність волосся і дарує їм неймовірний блиск.

greentea 465328 3