first fixed slider
honey 465x328

МЕД: КОШТОВНИЙ ДАР ПРИРОДИ

Протягом століть люди невпинно вихваляють мед - цей солодкий подарунок природи, відомий своїми цілющими властивостями. Мед надає заспокійливу дію, зміцнює тіло, тонізує і зволожує шкіру, сприятливо впливає на тіло як зовні, так і зсередини.

СОЛОДКИЙ ПОМІЧНИК

МОЩНОЕ УВЛАЖНЕНИЕ
Мед гигроскопичен, то есть он способен поглощать влагу из воздуха и удерживать ее, а при нанесении на кожу отлично увлажняет те участки, которые более всего в этом нуждаются. Наносите как можно чаще натуральный мед на кожу или на волосы или используйте средства для ухода на его основе.

НАТУРАЛЬНОЕ ПРОТИВОВОСПАЛИТЕЛЬНОЕ СРЕДСТВО
Мед — мощное противовоспалительное и смягчающее средство, поэтому незаменим при лечении простудных заболеваний. Благодаря содержащимся в нем природным энзимам и пробиотикам благотворно влияет на пищеварительную систему. При нанесении на кожу устраняет покраснения и способствует заживлению акне.

honey 465x328 1
honey 465x328 2

ЕЛІКСИР МОЛОДОСТІ

Натуральний мед багатий на антиоксиданти і володіє потужним антивіковим дією. Чим темніше колір меду, тим більше в ньому антиоксидантів. Деякі сорти меду перевершують по їх змісту навіть свіжі фрукти і овочі.

ДЖЕРЕЛО ЕНЕРГІЇ

Давньогрецькі атлети їли мед перед спортивними змаганнями для підвищення стійкості і після - для відновлення сил, не знаючи точно про його користь, але відчуваючи явний позитивний ефект. Через багато років було доведено, що в меді містяться глюкоза і фруктоза, які легко всмоктуються через травний тракт, забезпечуючи миттєвий приплив сил.

honey 465x328 3